Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Worksop Jubilee świętuje sukces pokazami karaoke i zabawą

Worksop Jubilee świętuje sukces pokazami karaoke i zabawą

Chociaż niedzielne uroczystości zostały przełożone z powodu złej pogody, wiele rodzin przyjechało do centrum miasta na dzień zajęć z okazji platynowego jubileuszu królowej.

Madeleine Richardson, przewodnicząca Rady Hrabstwa Basitlaw, została otwarta dzisiaj, zanim wiele firm i grup zaczęło zabawiać odwiedzających.

W wykonaniu m.in. Blyth Players, Zebra Studios, Polish Saturday School i Endeavour Dojo, DJ Crystal postawił na dzień melodii i karaoke.

Armia i lotnictwo podchorążych promowały swoje usługi maszerując i maszerując przez miasto, podczas gdy podchorąży piechoty morskiej i Worksop ukończyli 70-milową klasę sponsorowaną.

Dzieci lubiły malować twarze za darmo i uczyć się sztuczek cyrkowych, podczas gdy rodziny przeglądały różne stragany, w tym słodycze z Lily George Creations i loterię fantową.

Philip Jackson, przewodniczący Worksop Business Forum, powiedział: „Wspaniale było widzieć, jak rodziny Worksop cieszą się z tego wydarzenia i oglądają występy.

„Wszyscy cieszyliśmy się tym wydarzeniem pomimo chłodnego popołudnia, ale zimno nie przeszkadzało dzieciom, ponieważ nadal tańczyły, podczas gdy dorośli siedzieli i delektowali się kanapkami uprzejmie ofiarowanymi przez lokalną firmę.

„Wspaniała brytyjska pogoda położyła kres niedzielnym piknikom i innym zajęciom, w tym kiermaszom i pokazom sokolnictwa.

„Wykorzystamy pozostałe fundusze przekazane przez Radę Hrabstwa Bassetlaw, Charter Trustees i North Notes Bidding, aby zorganizować Jubileuszowy Dzień Zabawy w sobotę 25 czerwca”.

READ  Wzruszająca opowieść o drugiej szansie i nadziei