Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Brazen” na Netflix: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o thrillerze kryminalnym z Alyssą Milano

„Brazen” na Netflix: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o thrillerze kryminalnym z Alyssą Milano

Alyssa Milano jest jednym z najbardziej znanych nazwisk w branży rozrywkowej i oprócz bycia odnoszącą sukcesy aktorką, była również siłą, z którą należy się liczyć również w dziedzinie aktywizmu. Ostatni film fabularny Milana jako aktorki pojawił się w 2018 roku z Little Italy. Prawie trzy lata po swoim ostatnim filmie aktorka przygotowuje się, by zadziwić widzów swoim nadchodzącym filmem Brazen.

Film oparty na powieści Bezczelna cnota Nory Roberts opowiada o ekspertce kryminalnej Grace (Milano) io tym, jak jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jej siostra zostaje zamordowana, a jej prawdziwa tożsamość zostaje ujawniona światu. Kiedy wszyscy spodziewali się, że cofnie się o kilka kroków, Grace dała wszystkim znać, że nie zostawi kamienia na kamieniu, aby rozwikłać tajemnicę śmierci jej siostry.

Powiązane artykuły

Czy z Alyssą Milano wszystko w porządku? Aktorka w zagrażającym życiu wypadku samochodowym ratuje życie wujka dzięki RKO

Netflix „Jak zakochałem się w gangsterze”: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o polskim dramacie

Milano to kolejna kobieta z Hollywood, która trafiła na Netflix. W ostatnich latach doświadczeni aktorzy, tacy jak Brooke Shields, Kelsey Grammer i inni, dołączyli do platform streamingowych i dali doskonałe występy we własnych projektach. Fani oczekują tego samego od gwiazdy „Commando”.

Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącym filmie Netflix.

Alyssa Milano jako Grace in Brazen (Netflix)

Kiedy zostanie wydany „Brazen” i gdzie można go obejrzeć?

Nadchodzący thriller kryminalny będzie miał premierę wyłącznie w serwisie Netflix w czwartek, 13 stycznia. Według Netflix Press film będzie dostępny do streamowania o 3:01 EST. Widzowie mogą subskrybować Netflix, pobierając aplikację i od razu oglądać swoje ulubione projekty.

O co chodzi w „Brazen”?

W oficjalnym podsumowaniu czytamy: „Grace (Alyssa Milano), wybitna autorka kryminałów i znawczyni przestępstw, spieszy z powrotem do rodzinnego domu w Waszyngtonie, ponieważ wzywa ją siostra, która jest w separacji. Kiedy jej siostra zostaje zamordowana i jej podwójne życie jako kamera internetowa zostaje ujawniona, Grace ignoruje ostrzeżenia detektywa Eda (Sam Page) i angażuje się w sprawę.Zainspirowany powieścią „Miedziana cnota” Nory Roberts.

READ  Otwarcie nowej polskiej restauracji w Lawrence, New Jersey

Kto występuje w tym thrillerze kryminalnym na Netflix?

W filmie główną rolę Grace zagra doświadczona aktorka, Alyssa Milano, a Sam Page wcieli się w rolę detektywa Eda.

Alyssa Milano

Aktorka i aktywistka Alyssa Milano była jednym z wpływowych nazwisk w przemyśle rozrywkowym i zyskała na znaczeniu po roli w serialu „Who’s the Boss?” I film „Commando” z Arnoldem Schwarzeneggerem. Od tego czasu występowała w projektach z najwyższej półki, takich jak Glory Daze, Fear, Hall Pass, Melrose Place, Family Guy, Castle i Gray’s Anatomy.

Oprócz bycia aktorką wyprodukowała także cztery albumy.

Inni aktorzy, którzy wystąpią w filmie to Colin Wheeler jako senator Baxter, Matthew Finlan jako Gerald Baxter i Barry Wei. Levi jako Paul Morgan i Lucien Chambers jako Stacey White.

twórcy

Film został napisany przez Monikę Mitchell, a napisali go Suzette Couture, Donald Martin i Edith Swensen. Z kolei Stephanie Germann, Peter Guber i Peter Strauss są producentami filmu.

Alyssa Milano i Harvey Kahn są producentami wykonawczymi filmu.

Zwiastun filmu

W zwiastunie Grace (Milano) szuka zabójcy swojej siostry, a gdy pojawia się więcej ciał, staje się jasne, że seryjny morderca jest na wolności. Zawiera wszystkie elementy niesamowitego thrillera kryminalnego. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:Jeśli masz dla nas wiadomości rozrywkowe lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515