Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Weronika Dauchinbo | nekrolog | Gloucester Times

26 października 1994
4 stycznia 2022

Veronica Paige DauchenboeROCKPORT – 27-letnia Veronica Paige Dauchinboe z Rockport, ukochana narzeczona Drew Vantres, zmarła spokojnie z powodu komplikacji związanych z COVID-19 w Klinice Lahey we wtorek, 4 stycznia, w otoczeniu rodziny i bliskich. Urodziła się 26 października 1994 roku w Hanau w Niemczech.
Nagła śmierć Veroniki pozostawia nas bez galonów farby do włosów, gór makijażu i litrów jasnego lakieru do paznokci. Była kreatywnym duchem, który na wiele sposobów wnosił żywe kolory i pasję każdemu, kto ją znał. Była zapaloną pisarką dzielącą się swoimi historiami z rodziną i przyjaciółmi w całym kraju oraz inspirowaniem innych do rozwijania ich wyobraźni. Zawsze zachęcałem innych, by podążali za głosem serca i byli wierni sobie, nigdy nie bojąc się wyrażać siebie. Z entuzjazmem opowiadała o swoich licznych zainteresowaniach, takich jak ulubiony serial Disneya „Potomkowie”, program telewizyjny „Charmed”, serial „Harry Potter” i wiele różnych gier wideo, którymi cieszyła się w pełni z wieloma przyjaciółmi online. . Veronica aktywnie studiowała psychologię, ponieważ chciała pomóc innym w ich zmaganiach i uczynić ich życie jaśniejszym i szczęśliwszym, zwłaszcza młodym transpłciowym osobom.
Oprócz Drew Vantress, Veronicę pozostawiła jej kochana siostra Alicia Howe, z którą łączy ją nierozerwalna więź, jej szwagier Brennan Howe oraz ich dzieci, Gracilene i Asher; jej ukochana babcia, którą pieszczotliwie nazywała „Grammy” Marian Schwantes; przyszła teściowa Paulette Fantres; przyszła szwagierka Calista Fantres; i ojciec przyszłego męża Justina Fantresa.

W tym czasie nie będzie nabożeństw pogrzebowych, ale życie będzie celebrowane później. Zamiast kwiatów można przekazywać darowizny na pokrycie kosztów leczenia i pogrzebu online pod adresem. Aranżacje domu pogrzebowego Greely, 212 Washington Street, Gloucester. Aby uzyskać księgę gości online, odwiedź.

Opublikowany w 12 stycznia 2022