Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Branża sztuk walki przenosi się do Space Business Centre Gloucester, aby nadążyć za globalnym popytem

Para z Gloucestershire, która dostarcza pasy do sztuk walki na całym świecie, przeniosła swój biznes z domu Kosmiczne centrum biznesowe Gloucester aby nadążyć za globalnym popytem.

Anja Hill, instruktor sztuk walki pochodząca z Niemiec, a obecnie mieszkająca w Gloucestershire, od 2010 roku prowadzi Black Belt Embroidery, firmę zajmującą się haftem sztuk walki, wraz ze swoim mężem Timem Hillem, którego poznała w społeczności sztuk walki i dołączyła do drużyna w 2019r.

Teraz para świętuje szycie nowych zamówień, przeprowadzając się do większego budynku komercyjnego w Space Business Centre Gloucester, aby zrealizować zamówienie.

Anja odkryła brak opcji na rynku brytyjskim w zakresie dostosowywania uprzęży używanych do reprezentowania poziomu umiejętności ucznia i postanowiła założyć własną firmę w dwupokojowym piętrze domu pary.

Przez ponad dekadę działalności firma rosła w siłę i teraz dostarcza pasy studentom, instruktorom i klubom sztuk walki na całym świecie, rozszerzając swoje usługi o opcje dostosowywania istniejących pasów, zakup gotowych pasów lub tworzenie Twój własny.

Po zwiększeniu krajowych i międzynarodowych zamówień z krajów takich jak Szwecja, Australia i Stany Zjednoczone, para chciała rozbudować swoją siedzibę i kupić nowe maszyny, aby sprostać popytowi.

Para wiedziała, że ​​chce mieć jednostkę w pobliżu ich domu w Gloucestershire i przyciągnęła ich Space Business Centre w Gloucester ze względu na elastyczne długości umów i różnorodność oferowanych rozmiarów jednostek.

Anja powiedziała: „Oboje pracujemy jako instruktorzy sztuk walki i rozpoczęliśmy działalność ponad dekadę temu, ponieważ jesteśmy naprawdę pasjonatami uprawiania sportu, który kochamy i jesteśmy dumni z poszerzania naszej bazy klientów i ulepszania naszego asortymentu.

„Po zmniejszeniu rozmiaru domu mieliśmy trudności z przechowywaniem dla biznesu i postanowiliśmy przyjrzeć się alternatywnym wynajmom i bardzo spodobał nam się wygląd Space Gloucester, z łatwą do zmiany lokalizacją i elastycznymi umowami.

„Zespół Space był świetny podczas pracy z naszą aplikacją i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego ruchu, ponieważ antresola w naszej jednostce jest idealnym układem do oddzielenia powierzchni biurowej na górze od maszyn do haftowania na dole”.

READ  Deweloperzy walczą o zaspokojenie popytu na przestrzeń magazynową dla e-commerce

Kosmiczne centra biznesowe Gloucester i Cheltenham są własnością dewelopera AC Lloyd i oferują elastyczne i wszechstronne lokale o powierzchni od 275 do 775 stóp kwadratowych.

Lucy Eiles, kierownik budowy w AC Lloyd Space Business w Gloucester, powiedziała: „Wspaniale jest widzieć, jak łatwo Anja i Tim zaaklimatyzowali się w Czarnym Pasie, aby wykonywać robótki ręczne w swojej jednostce od czasu przybycia do Space Business Centre.

„Wspaniale jest powitać Black Belt Embroidery, wyjątkową firmę, która rozwija się jako część społeczności Space Gloucester i nie mogę się doczekać, aby usłyszeć o ich przyszłym sukcesie”.