Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bobby Lee Underwood 1964-2023 | Wiadomości, sport, praca


YOUNGSTOWN — Bobby Lee Underwood (59 lat) zmarł w swoim domu w środę, 8 listopada 2023 r., po długiej walce z rakiem.

Urodził się 23 sierpnia 1964 w Youngstown jako syn Roberta i Dorothy Delano Underwoodów. Był absolwentem Liceum Południowego z 1984 roku.

Przez 20 lat pracował w firmie Master’s Tuxedo, a następnie pracował na kilku stanowiskach pracy, ostatnio w Extrudex Aluminium.

Bobby należał do Kościoła Nowego Życia w Polsce, gdzie zgłosił się jako ochotnik do spiżarni, a po 732 r. do Synów Legionu Amerykańskiego.

Żył pełnią życia i był kochany przez swoje psy Chicę i Gavina. Był zagorzałym fanem Raiders i lubił wykonywać magiczne sztuczki, dzięki czemu zyskał przydomek „Magiczny Człowiek”. Grał także w kilku ligach bilardowych i uwielbiał niedzielną piłkę nożną.

Bobby pozostawił żonę, byłą Katie Thompson, którą poślubił 29 lutego 2008 r.; jego siostra Barb (Francisco) Gonzalez; Jego brat, John Carlin. oraz liczne siostrzenice, siostrzeńcy, pra-bratankowie i kuzyni.

Śmierć poprzedzili jego rodzice i brat Douglas Underwood.

Rodzina i przyjaciele zbiorą się w sobotę 11 listopada 2023 r. od 13:00 do 17:00 w domu pogrzebowym Schiavone, po czym o 17:00 odbędzie się nabożeństwo modlitewne.

Rodzina pragnie podziękować Mercy Health Opieki Paliatywnej i Onkologii za wszystko, co robi, a szczególne podziękowania składa zespołowi hospicjum. Są niesamowitymi ludźmi.

Odwiedź stronę www.schiavonefh.com i złóż kondolencje.

(specjalne powiadomienie)

READ  Słynna celebracja Steve'a Curry'ego zainspirowała francuską gwiazdę piłki nożnej Kyliana Mbappe po meczu z Polską na Mistrzostwach Świata FIFA