Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

BFF z lat 90. rozmawiają o celebracjach, telewizji i przyjaźni

BFF z lat 90. rozmawiają o celebracjach, telewizji i przyjaźni

Źródło obrazu: Haley Davis

Od lat 90. wymieniliśmy hamburgery na smartfony i naklejki Leo DiCaprio na starannie wyselekcjonowane konta fanów Harry’ego Stylesa, a nasi najlepsi przyjaciele są tam z nami, jeżdżąc przez każdą minutę. Spotkaliśmy dwóch najlepszych przyjaciół, którzy byli dla siebie przez dziesięciolecia – Sabrina, nastoletnia wiedźma Aktorzy Melissa Joan Hart, vel Sabrina Spellman i Solly Moon Free, vel Roxy King – spójrz na ich przyjaźń w prawdziwym życiu na przestrzeni lat i podziel się swoimi ulubionymi momentami na ekranie i poza nim.

Kiedy mieli 6 lat, Fry i Hart wzięli udział w przesłuchaniu do filmu Ron Howard z 1983 roku małe strzały W końcu zostali bliskimi przyjaciółmi jako nastolatkowie, kiedy zaczęli razem pracować w późniejszych sezonach Sabrina, nastoletnia wiedźma. Hart powiedział PopSugar, zanim Frye dodał: „Kiedy byliśmy nastolatkami, byliśmy nierozłączni. Oboje uwielbiamy rozmawiać. Oboje uwielbiamy słuchać i oboje uwielbiamy być ze sobą szczerzy”.

„Miałam dziecko, więc musiałam mieć dziecko, a potem miałam kolejne, więc musiałam mieć kolejne. Tak więc życie Sulli dyktuje moje życie”.

Oprócz tego, że są przyjaciółmi z college’u na ekranie, para była dla siebie w prawdziwym życiu przez grube i chude, rozmawiając o swoich ulubionych sławach i modach z Sabrina Ponad dwie litry lodów i łyżka kawioru. „Pamiętam, jak płakałam na ramieniu z wieloma problemami mojego chłopaka, gdy miałam dwadzieścia kilka lat” – powiedziała Hart, dodając, że ona i Fry dzieliły mieszkanie w Nowym Jorku. „Kiedy poznałam mojego męża i pobraliśmy się, zasugerowała, żebyśmy kupili ten dom i stał się naszym pierwszym wspólnym domem. Potem zasugerowała, gdzie się pobraliśmy. Miałam dziecko, więc musiałam mieć dziecko, a potem miałam inne dziecko, więc musiałem mieć kolejne. Tak więc życie Sulli dyktuje moje życie”.

Źródło obrazu: Haley Davis

READ  Supreme Nail Polish / Pat McGrath Labs - Co warto wiedzieć i szczegóły - WWD

Dziś Hart ma troje dzieci, a Frey czworo, więc nocowanie w stylu lat 90. zwykle obejmuje czas z rodziną, ale to nie powstrzymało ich przed wyciśnięciem tu i tam nostalgii z dzieciństwa. „Oglądam Banki [Brewster] Z dziećmi” – powiedział Frye, zauważając, że ma nadzieję, że Hart będzie gościnną gwiazdą Banky Brewster Restart. „Kiedy kręciliśmy ciągłość, było tak fajnie, ponieważ mój siedmiolatek i wszystkie moje dzieci i mój pięciolatek zebraliśmy się razem i obejrzaliśmy to. I faktycznie płakałem, oglądając oryginał Banki Pilot . . . To było naprawdę spełnienie marzeń. Praca z tak niesamowitymi, niesamowitymi i inspirującymi ludźmi każdego dnia była świetną zabawą”.

„Tak bardzo kocham ten niesamowity wygląd, była dla mnie tak niesamowitą przyjaciółką i wyjątkową częścią mojego życia”.

W dzisiejszych czasach para zwykle nie rozmawia o pracy ani byciu na hangoutach, ale Hart dodała, że ​​niektóre z jej ulubionych gościnnych gwiazd podczas jej dni Sabrina Spellman to Britney Spears, Kelly Clarkson, *NSYNC, Blondie i Dick Van Dyke, z którymi tańczył w czwartym odcinku sezonu. „Witaj z powrotem, Duke”. „To było niewiarygodne, że wszyscy tak bardzo kochali ten program, że chcieli, abyśmy w nim byli, lub że ich dzieci uwielbiały program, więc chcieli być w nim dla swoich dzieci” – powiedziała.

Z okazji Narodowego Dnia Najlepszych Przyjaciół 8 czerwca, Frye i Hart nawiązali współpracę z Dobra Heluva! Wycofać sięLoteria towarowa o tematyce lat 90. I choć życie to wir zmian od lat 90., dobrze jest wiedzieć, że niektóre z moich ulubionych przyjaźni na ekranie wciąż są w IRL. „Bardzo kocham ten niesamowity wygląd”, powiedział Fry, zanim zwrócił się do Hart, „była dla mnie po prostu niesamowitą przyjaciółką i była tak wyjątkową częścią mojego życia”. „Mam tak wiele szczerych wspomnień o tobie i o tym, że zawsze byłeś tam, aby mnie wspierać [means so much]. „Wygląda na to żeSabrina, nastoletnia wiedźma Kostary naprawdę mają magiczną więź, której nie można zerwać. Czujesz nostalgię? Sprawdź naszą kolekcję ponad 100 prezentów, które możesz podarować swojemu najlepszemu przyjacielowi przed Narodowym Dniem BFF.

READ  Pięć klasycznych filmów science fiction z Europy Środkowo-Wschodniej