Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Filmy Patricka Wilsona, które możesz obejrzeć, jeśli jesteś fanem Eda Warrena z serii The Conjuring

Filmy Patricka Wilsona, które możesz obejrzeć, jeśli jesteś fanem Eda Warrena z serii The Conjuring

Patrick Wilson jako Ed Warren Czary Franczyza zyskała uznanie za swoje wyniki. Seria filmów okazała się ogromnym sukcesem kasowym, co zaowocowało kilkoma spin-offami. obok Patricka Wilsona Czary We wszechświecie jest wiele dzieł aktora, które zostały dobrze przyjęte przez widzów. Poznaj niektóre z nich.

Filmy Patricka Wilsona do obejrzenia, jeśli go lubisz Czary Kino

twarde cukierki

Wydany w 2005 roku, twarde cukierki To thriller psychologiczny. W rolach Patrick Wilson, Elliot Page i Sandra Oh. Fabuła skupia się na uwięzieniu 14-letniej kobiety i torturowaniu mężczyzny, którego podejrzewa, że ​​jest seksualnym drapieżnikiem. Wyreżyserowany przez Davida Slate’a, zdobył wiele pochwał i pozytywne reakcje publiczności.

małe dzieci

Na podstawie powieści Toma Perrotty o tym samym tytule, małe dzieci Ukazana jest ukochana para z różnych małżeństw, która zmaga się z pokusami i słabościami przedmieść Massachusetts. Film otrzymał trzy nominacje na 79. Oscara, ale nie wypadł dobrze w kasie. Obsada dramatu to Patrick Wilson, Kate Winslet, Jennifer Connelly, Noah Emmerich, Jackie Earl Haley i inni.

gwardia

Patrick Wilson założył kostium superbohatera, grając rolę Daniela Dryberga / Night Ole II gwardia. Film wyreżyserował Zack Snyder, aw obsadzie występują Malin Ackerman, Billy Crudup, Matthew Judd, Jeffrey Dean Morgan, Carla Gugino i Jackie Earle Haley. Opiera się na serii DC Comics o tej samej nazwie napisanej przez Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa

podły

Zanim dołączył Patrick Wilson Czary Wszechświat widziany w innym horrorze, podły, który również stał się franczyzą. Oryginalny film przedstawia parę, której syn zostaje w tajemniczy sposób przemieniony w naczynie grupy złych istot w wymiarze astralnym. Rose Byrne, Barbara Hershey, Lin Shay, Ty Simpkins, Lee Wannell i Angus Sampson również pojawili się w tym filmie Jamesa Wana.

Prometeusz

https://www.youtube.com/watch?v=34cEo0VhfGE

READ  Szał polskiej produkcji telewizyjnej Ultraliga Teamfight Tactics Arcane

Wyreżyserowane przez Ridleya Scotta, Prometeusz To horror science fiction. W obsadzie występują znane nazwiska, takie jak Nomi Rapas, Michael Fassbender, Idris Elba, Jay Pearce, Logan Marshall Green i Charlize Theron, z Patrickiem Wilsonem w małej roli. Film odniósł ogromny sukces kasowy i jego kontynuacja, Obcy: Przymierze, wydany w 2017 roku.

Jack Strong

Patrick Wilson pojawił się w Jack Strong W 2014 r. polskim thrillerem politycznym był oficer CIA, David Forden. Oparty na prawdziwej historii pułkownika Wojska Polskiego Ryszarda Koklińskiego, w rolach głównych występują również Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska i Dagmara Domińczyk.

rozciągać

Patrick Wilson wcielił się w tytułową rolę Kevina „Stretcha” Brzyzowskiego w filmie. W filmie występują również Ed Helms, Brooklyn Decker, Jessica Alba, James Badge Dale i Chris Pine. Ta komedia kryminalna opowiada o zmagającym się kierowcy limuzyny, który naraża swoje życie na niebezpieczeństwo po tym, jak podrywa tajemniczego milionera.

kostny tomahawk

Patrick Wilson, Kurt Russell, Richard Jenkins, Matthew Fox, Lily Simmons, David Arquette, Evan Junkett, Sid Haig V kostny tomahawk. Jest to niezależny western horror o kanibalach w reżyserii S. Craiga Zahlera. Historia opowiada o burmistrzu małego miasteczka, który prowadzi grupę na opustoszały teren, aby uratować dwoje ludzi z pierwotnego klanu kanibali.

kino koszmarne

kino koszmarne Jest to film z antologii wydany w 2018 roku. Ma Patricka Wilsona w czwartej części zatytułowanej This Way to Egress, w reżyserii Davida Slade’a. W segmencie występują również Elizabeth Reaser, Ezra Posington, Adam Godley i Bronwyn Merrill.

Aquaman

Wyreżyserowane przez Jamesa Wana, Aquaman Jest to film o superbohaterach, którego akcja rozgrywa się w DC Extended Universe (DCEU). W tym przebojowym filmie Patrick Wilson napisał nikczemną postać Orma Mariusa/Ocean Mastera. W obsadzie znaleźli się także Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Lodi Lane, Timoira Morrison i Nicole Kidman.

READ  America's Got Talent: Simon on Sara James „Rocketman” występ sceniczny Sarah James

Zdjęcie: wciąż głupie

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualności telewizyjne. Świat Republiki jest Twoim jedynym celem podróży Bollywoodzkie wiadomości. Obserwuj nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.