Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

John Mulaney ogłasza 10 nowych koncertów na swoją trasę koncertową

Amerykański komik John Mulaney niedawno dodał 10 nowych koncertów do swojej trwającej trasy koncertowej, którą rozpoczął w maju w City Winery Factory na Manhattanie. Od 14 sierpnia jedzie teraz do bostońskiego Wilbur Theatre na tydzień. Według Variety, były scenarzysta SNL, najbardziej znany z nagrodzonego Emmy w 2018 roku filmu „Kid Gorgeous”, zadebiutuje w serialu nowym materiałem zatytułowanym „John Mulaney: Od zera”, co oznacza jego pierwszy długoterminowy powrót na scenę Sąsiedztwo po miesięcznej przerwie. Wszystkie 10 bostońskich koncertów wyprzedało się w ciągu 30 minut.

38-letni komik zrobił sobie przerwę od stania po przyjęciu w grudniu do ośrodka odwykowego w Pensylwanii. W swoim nowym materiale rzekomo szczerze mówi na scenie o swoich doświadczeniach z nadużywaniem substancji i problemami ze zdrowiem psychicznym. W recenzji programu stwierdzono: „Szczera, luźna, czasami trudna do oglądania, czasami tak zabawna, że ​​publiczność szalała ze śmiechu, to była sesja pisania. Robił zupełnie nowy materiał i nie próbował pracował nad dowolnymi dowcipami, które budował na wystawach. To było surowe, zarówno w szczerości, jak i całkowitym braku blasku, który zwykle kojarzymy z pracą Mullaneya.

Obecna trasa to czwarta godzinna oferta specjalna Mulani. Po pozostaniu głównie za kulisami jako scenarzysta w SNL, zdobył sławę dzięki swojemu pierwszemu specjalnemu Netflixowi zatytułowanemu New in Town, następnie Comeback Kid i wreszcie piosence Kid Gorgeous w Radio City. Jest również znany ze swojego Broadwayu The Oh, Hello Show ze swoim starym przyjacielem Nickiem Krollem, z którym współpracował również przy serialu animowanym Big Mouth. Jego najnowsza komedia muzyczna, John Mulaney and the Sack Lunch Bunch, została wydana na Netflix w 2019 roku. (ANI)

(Ta historia nie została edytowana przez pracowników Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)