Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bez Phoebe Waller-Bridge, co by Pan i panią Smith będziesz oglądać na Amazon

partnerstwo między Most Phoebe Waller I Donald Glover Był to jeden z najbardziej obiecujących programów. Artyści współpracowali w lutym tego roku, aby wskrzesić serię na podstawie wyreżyserowanego przez niego filmu Pan i Pani Smith Od 2005 roku, który wykupił Doug Lyman. Spektakl miał być wyprodukowany dla Amazon Prime Video Dziś po wyjeździe zostałem bez jednego z jej arcydzieł Most Wallera.

Hollywoodzki reporter zgłoszono, że, dla twórczych różnicI Most Phoebe Waller Zostawiam wersję roboczą remake’u Pan i Pani Smith. W tym kontekście zostało to podkreślone, według źródeł bliskich twórcy Worek pchliRelacja między nimi zakończyła się bardzo dobrze. przyjaźń między Donald Glover I klimat Został wzmocniony dzięki Solo: Gwiezdne wojny – historiew którym grali Lando Calrissian I Android L3-37, Proste.

z wyjazdem Most Phoebe Waller, Seria Pan i Pani Smith Traci duży kawałek pod względem komedii. Bo wtedy film Doug Lyman Miałem już humor, formułę RękawicznikMost Wallera Obiecałeś dużo humoru. dużo Worek pchli co lub co? Atlanta Były to wyraźne próbki tego, co obaj artyści mogli zaoferować. Teraz produkcja poszukuje zastępcy dla aktorki.

Film Brada Pitta i Angeliny Jolie zarobił ponad 487 milionów dolarów. (IMDb)

Pomysł na serial przyszedł Donald Glover, który weźmie udział i wyprodukuje serial, który postanowił go zaprosić Most Wallera Dołączyć przed i za kamerą. Francesca Sloan, z kim Donalda pracuję w Atlanta, Będzie oferta Z tej serii, która mimo utraty ważnej części, nadal jako datę premiery utrzymuje rok 2022.

Donald Glover i Phoebe Waller-Bridge nadchodzące projekty

Oprócz Pan i Pani SmithAktorzy mieli inne przyszłe zobowiązania, które sprawią, że będą zajęci. z boku Most Phoebe Waller Udostępnij to w Indiana Jones 5 (Pierwszy epos, który nie wyreżyseruje Steven Spielberg), o której nic nie wiadomo o jego roli. Potwierdzono, że klimat Wspierać James Mangold, reżyser filmu fabularnego, aby dopracować scenariusz opowiadania.

Najpiękniejsza społeczność, która trwała niecałe siedem miesięcy. (GT)

RękawicznikTymczasem w postprodukcji trzeciego sezonu Atlanta, który również mógł zostać wydany w 2022 roku i był kręcony w Europie. Ponadto rozpoczęły się już zdjęcia do czwartej części. Ale bez wątpienia jego największe wyzwanie wymknie się spod kontroli Pan i Pani Smith, który już próbował zostać zserializowany w 2006 roku. Martina Hendersona I Jordana Brewster Zarejestrowali pilota, który nie działał.

READ  25 pomysłów na francuski manicure z zewnątrz, aby odtworzyć klasyczny wygląd