Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Baawal” Janhvi Kapoor i Varuna Dhawana, który zakończył sesję w Amsterdamie, pojedzie do Polski.

„Baawal” Janhvi Kapoor i Varuna Dhawana, który zakończył sesję w Amsterdamie, pojedzie do Polski.

Aktorka Janhvi Kapoor ogłosiła we wtorek, że zakończyła amsterdamski harmonogram swojego nadchodzącego filmu „Bawal” u boku Varuna Dhawana.

Film wyreżyserowany przez Nitesh Tiwari i wyprodukowany przez Sajitha Nadiadwalę pod szyldem Nadiadwali Grandson Entertainment, ma być historią miłosną.

Kapoor podzielił się wiadomością o zakończeniu harmonogramu we wpisie na Instagramie i ujawnił, że zespół uda się teraz do Polski na resztę zdjęć.

„#dzień w Amsterdamie. Amsterdam skate rap, Polska main up hoga powal #nitishdiwari #sajithnadiadwala (sic!)”, napisał aktor obok zdjęcia z Dhawanem.

„Bawal” został wyświetlony w kwietniu w Lucknow w stanie Uttar Pradesh. Ma trafić do kin 7 kwietnia 2023 roku. Film jest pierwszą współpracą między Tiwari, Dhawan i Kapoor.

35-letni Dhawan był ostatnio widziany w „Jagjak Jeo” Karana Johara, a następnie w „Badiya” Amara Kaushika. Kapoor, lat 25, ma w kolejce do premiery kilka filmów, w tym „Good Luck Jerry” Ananda L Roya, „Mili” wspierany przez jej ojca Boney Kapoor i „Mr and Mrs Mahi” Johara.

(Ta historia nie była edytowana przez personel DevDiscourse i została wygenerowana automatycznie z syndykowanego kanału.)

READ  Trzech członków jury, które głosowało nad pokazem polskiego pawilonu na Biennale w Wenecji w 2024 r., odrzuciło te plany.