Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Axolift przenosi się do Polski |  Vertikal.net

Axolift przenosi się do Polski | Vertikal.net

23.02.2024

Włoski producent podnośników koszowych niskopoziomowych Axolift wyznaczył firmę Multi AWP na swojego dystrybutora w Polsce.

Firma będzie dystrybuować pełną gamę produktów Oxolift na terenie całego kraju, a w przyszłym tygodniu oficjalnie zaprezentuje linię produktów podczas Warsaw HVAC Expo- Szczegóły znajdziesz w wydarzeniach vertikal.net.
Firma z siedzibą w Białymstoku w północno-wschodniej Polsce nie tylko sprzedaje sprzęt wypożyczalniom, ale także zapewnia im finansowanie, wynajem oprogramowania i wsparcie serwisowe.
Firma Multi AWP została założona na początku 2021 roku przez Lukjana Bogdanto w celu dystrybucji wysięgników i podnośników nożycowych Sinoboom oraz firmy Almacralar w celu nadzorowania podnośników nożycowych i transporterów. Od tego czasu dodał platformowe podnośniki koszowe, żurawie do kompletacji firmy JMG i akumulatory z suchymi ogniwami.

Platforma OxoLift jest w przygotowaniu

Dyrektor naczelny i współwłaściciel Krzysztof Mieszkow powiedział: „Współpraca z firmą Axolift to ważny kamień milowy w naszych planach rozwojowych. Od jakiegoś czasu analizujemy rynek małych wolumenów i jesteśmy przekonani, że produkty Axolift idealnie wpasowują się w nasze portfolio Polski rynek zaczyna wprowadzać produkty tworzące bezpieczniejsze środowisko pracy i nadszedł czas na wprowadzenie na polski rynek Axoliftu.

„Nie możemy się doczekać zaprezentowania Axolift na naszej kolejnej wystawie, Warsaw HVAC Expo, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.”

Krzysztof Mieszko

Dyrektor generalny Gromet/Axolift, Massimo Grossele, dodał: „Rozszerzenie naszej rosnącej sieci dealerów w Polsce to dla Axolift kolejny ważny krok w realizacji naszych ambitnych celów rozwoju na rok 2024. Firma Multi AWP ugruntowała swoją pozycję wiodącego dostawcy sprzętu dostępowego na polskim rynku. Nasza sieć krajowa partnerów serwisowych obejmuje cały polski rynek.Jestem w stanie zapewnić wysoką jakość i szybkość obsługi.Nie mogę się doczekać tej nowej inicjatywy i chcę rozwijać tę współpracę, aby stać się wiodącym dostawcą dostępu niskiego poziomu w Polsce.

„Obydwie firmy wspólnie kładą podwaliny pod rozwój rynku branży platformowej w Polsce i podkreślają swoje zaangażowanie w zapewnianie klientom najwyższej jakości usług i produktów oraz bezpiecznych warunków pracy.”

READ  Wystawa Łajka świętuje jednego z najlepszych fotografów w Polsce - pierwsze wiadomości