Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Auto Star w Salem Super Cruise | Wiadomości, sport, praca

Niebieski Ford Galaxie 500 z 1967 roku, należący do Eldona i Betty Hestand z Homeworth, zdobył jedną z kilku nagród przyznanych na piątkowym Salonie Samochodowym Salem Super Cruise, którego gospodarzem był Donnell Ford. To była trzecia wystawa samochodowa dla Heestands w tym roku. (Wiadomości z Salem, fot. Mary Ann Greer)

Philip Hawkensmith z Polski (z lewej) i DJ Segull z Boardman zajrzą pod maskę oryginalnego dwudrzwiowego Forda Ranch Wagon z 1961 roku, którego właścicielami byli Lane i Randy Weaver, którzy przybyli aż z Georgii. Silnik to silnik Ford 4.6L 4V Cobra. (Wiadomości z Salem, fot. Mary Ann Greer)

Tony Dattilio i jego syn Doug siedzą obok Tony’ego 1964 Chevelle Malibu kabriolet. Dattilio zaparkował na wystawie swój GTO z 1965 roku, ale Chevelle zdobył trofeum.

Donnell Ford był gospodarzem pokazu samochodowego na początku piątku, na którym przyznano 20 trofeów. Lane i Randy Weaver z Georgii zajęli pierwsze miejsce za dwudrzwiowego Forda Ranch Wagon z 1961 roku, a Wayne Smith z Lizbony zajął drugie miejsce za Forda Mustanga z 2006 roku.

Ford Ranch Wagon z 1961 roku należący do Lynn i Randy’ego Weaverów z Gruzji zdobył pierwsze miejsce na Donnell Ford Friday Auto Show podczas Salem Super Cruise. Randy, który pochodzi z obszaru Boardman-Canfield, opisał wóz jako kochający pracę, który potrzebował od pięciu do sześciu lat pracy, aby móc się popisać.

Wczesny pokaz samochodowy Donnell Ford w piątek przyciągnął ponad 100 samochodów i wielu entuzjastów samochodów, którzy sprawdzali silniki. Trasa 45 miała tam wystąpić w piątek wieczorem, z Abbey Road, obszarem The Beatles, ustawionym dzisiaj na 19:00.

Philip Hawkensmith z Polski i DJ Segull, z prawej, z Boardman, zaglądają pod maskę oryginalnego dwudrzwiowego Forda Ranch Wagon z 1961 roku, którego właścicielami byli Lane i Randy Weaver, którzy przybyli aż z Georgii. Silnik to Ford 4.6L 4V Cobra.

READ  - Mistrzostwa Europy U-17 2023: Walia 3-0 Polska

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej