Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Astronauta kosmiczny Axiom odwiedza lokalne szkoły – Lupervator

Astronauta kosmiczny Axiom odwiedza lokalne szkoły – Lupervator

Astronauta z aksjomatu odwiedza lokalne szkoły

Opublikowano o 13:14 w sobotę, 29 kwietnia 2023 r

Luling — Astronauta John Shoffner, pilot zbliżającej się misji Axiom Space Ax-2 na Międzynarodową Stację Kosmiczną na pokładzie SpaceX Dragon, spotkał się z piątoklasistami w Luling Elementary i Norco Elementary w St. Charles Parish w środę, 26 kwietnia.

Według jego autobiografii V.I https://www.axiomspace.com/astronaut/john-shoffnerHoffner jest zwolennikiem STEM, przedsiębiorcą i wieloletnim entuzjastą kosmosu, który obecnie mieszka w Knoxville w stanie Tennessee. Shoffner jest zaszczycony, że ma okazję nie tylko zrealizować jedno z największych marzeń swojego życia, ale także wykorzystać misję Ax-2 do rozpalenia pasji do edukacji STEM wśród nauczycieli i uczniów na całym świecie, aby zrealizować swoje ambicje.

We współpracy z Limitless Space Institute i Crayola Experience, Axiom Space organizuje międzynarodowy konkurs sztuki kosmicznej i poezji dla uczniów w wieku od 5 do 18 lat na pytanie: „Jak by to było mieszkać w kosmosie?” Z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Shoffner ogłosi zwycięzców konkursu na żywo w NBC TODAY tej wiosny.

READ  Assassin's Creed początkowo miało skończyć się w kosmosie