Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Antoni Porowski z Queer Eye prowadzi nowy serial dokumentalny dla National Geographic

Antoni Porowski z Queer Eye prowadzi nowy serial dokumentalny dla National Geographic

Ulubiony przez wszystkich miłośnik awokado, Antoni Porowski, wystąpi we własnym serialu telewizyjnym.

Od 2018 roku polsko-kanadyjski talent podbija serca widzów telewizji LGBTQIA+ swoją wiedzą o jedzeniu i winie w hitowym serialu Netflix Dziwne oko.

Teraz wygląda na to, że w swoim nowym solowym występie przenosi swój marzycielski wygląd i chęć życia na cały świat. Z Anthonym nie smakuje to jak w domu.

według Czas dostawy, Serial zostanie wyemitowany na kanale National Geographic Channel i będzie śledził, jak Porowski pomaga grupie międzynarodowych gwiazd połączyć się z ich „bogatym dziedzictwem”.

„Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu kulinarnemu, pasji łączenia ludzi poprzez jedzenie i dumie ze swojego polskiego dziedzictwa Borowski prowadzi celebrytów w bezprecedensową podróż pełną odkryć kulturowych i osobistych” – czytamy w komunikacie prasowym.

Podczas gdy uczestniczące gwiazdy są ukryte, będziesz oglądać ekscytujące odcinki Czarna lista Gwiazdy podróżują do Korei Południowej, Niemiec, Włoch, Senegalu, Malezyjskiego Porrino, Nowego Jorku i Teksasu.

W oświadczeniu Borowski wyraził radość z oferty i współpracy z National Geographic.

„Jedzenie jest integralną częścią zrozumienia, kim jesteśmy i skąd pochodzimy” – powiedział.

„Jestem bardzo wdzięczny za tę jedyną w życiu przygodę, w towarzystwie kilku niesamowitych nowych i starych przyjaciół, podróżujących po świecie, nadrabiających zaległości w lekcjach geografii w szkole średniej, odkrywaniu tradycji i kultur kulinarnych oraz Jestem zaszczycony, że mogę wyruszyć w tę podróż z National Geographic.

Szef kuchni telewizyjnej Gordon Ramsay, którego firma produkcyjna zajmuje się produkcją serialu, wyraził podobne zdanie – opisując… Z Anthonym nie smakuje to jak w domu Jako „świetny serial poprawiający samopoczucie”.

„No Tastes Like Home with Anthony” pięknie połączy rodzinne historie kulinarne z przeszłości i teraźniejszości” – zażartował.

„Jestem naprawdę wdzięczna naszym celebrytom, którzy przybyli w tę podróż, zabrali nas po całym świecie, zaprosili do swojego życia i zaufali nam, że w ten sposób opowiemy historie kulinarne ich rodziny”.

READ  Wezwanie do przywrócenia historycznej orkiestrze Belfastu do jej dawnej świetności

„Anthony to idealna osoba, która może zabrać widzów Nat Geo – i nasze słynne twarze – w te globalne przygody” – dodał Tom McDonald, wiceprezes wykonawczy National Geographic ds. globalnych treści opartych na faktach i nieskryptowanych.

„Jest pełen ciekawości świata, niezwykle pasjonat i zna historię kulinarną, a także ma wyjątkową umiejętność wydobywania emocjonalnego związku między miejscami i jedzeniem”.

W chwili pisania tego tekstu ustalona została data premiery Z Anthonym nie smakuje to jak w domu Jeszcze nie ogłoszone.