Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Angad Bedi wyraził swoją rolę w dopracowaniu swojej roli w krótkim filmie „Menu” i powiedział: „Byłem trochę sceptyczny…”.

Angad Bedi wyraził swoją rolę w dopracowaniu swojej roli w krótkim filmie „Menu” i powiedział: „Byłem trochę sceptyczny…”.

Źródło obrazu: INSTAGRAM / ANGADBEDI Angad Bedi ma głos aktorski, aby poprawić swoją rolę w „Liście”

Angad Bedi, który otrzymał pozytywną odpowiedź za swoją pracę w krótkometrażowym filmie „Lista”, wziął udział w różnego rodzaju warsztatach, aby wyrazić uczucia półmłodej pary, zmęczonej przyziemnymi i na wpół zautomatyzowanymi rutynami. życia i dochodzi do punktu, w którym parze brakuje uczuć.

Aktor został również zmuszony do wzięcia udziału w pięciodniowych warsztatach pantomimy. Opisując założenie Listy, Angad powiedział: „Kiedy to widzisz, jest to bardzo futurystyczne, to bardzo dystopijna rzeczywistość, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Wszyscy jesteśmy w tej rzeczywistości. Więc reżyser Gaurav (Dave) użył technologii zwanej metronom. Metronom to dźwięk, który przypomina pulsujący dźwięk. ”

Wyjaśniając metodę stojącą za tym procesem, aktor powiedział: „Musieliśmy dopasować nasz fizyczny czas na metronomie podczas występów, aby być fizycznie i psychicznie zsynchronizowani ze swoim występem. Dla nas było to bardzo nowe doświadczenie. odgrywania człowieka podczas działania robota”.

Angad przytoczył przykład warsztatu pantomimy: „Dyrektor Gaurav kazał mi wyobrazić sobie całą kuchnię, w której powinno się przyrządzać koktajl bez robienia rzeczy rzeczywistej, i kazał mi powtarzać „N” tyle razy, aż odkryłem swoją sytuację, w której moja wyimaginowana kuchnia i łóżko byłyby”.

Film pomógł mu również wydostać się ze strefy komfortu i były chwile, kiedy był również podejrzliwy, że ją wydostanie. „Zazwyczaj zostajesz wrzucony do pudełka i robisz to samo, dopóki nie wyjdziesz z tego pudełka i znajdziesz inne miejsce i sam je uruchomisz jako artysta. To jest coś nowego. Na początku byłem trochę sceptyczny co do wejścia to.”

Przeczytaj także: Malaika Arora i Ekta Kapoor wyznają swoją miłość do Chunky Panday w urodzinowych postach

Podając powód tego, dodał: „Zawsze chcesz odkrywać jako artysta i iść w drugą stronę, ale potem, gdy nadejdzie taka okazja, trochę się mylisz. Ale Sid Roy był w tym bardzo pomocny i powiedział: „Naprawdę chcę, żebyś to zrobił”. To postawi cię w innym świetle i ludzie zobaczą, jak grasz w inny sposób”.

READ  Producenci wyrażają swoje zadowolenie z wydaniem OTT

Przeczytaj także: Vikram Vida: Hrithik Roshan otwiera się na temat współpracy z Saifem Ali Khanem, który mówi: „Byłem wielkim fanem Saifa”

Lista jest dostępna do przesyłania strumieniowego na Amazon miniTV w aplikacji Amazon Shopping i na Fire TV.

Najnowsze wiadomości z serii internetowej