Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy uwalniane są duże ilości wody? Wszystko o nadchodzącym polskim thrillerze politycznym

Netflix opublikował oficjalny zwiastun polskiego thrillera politycznego Wysoka woda. Nadchodzący serial oparty jest na prawdziwych wydarzeniach i wyreżyserowany przez Jana Holbecka i Bartomija Ignacioka.

Serial będzie składał się z sześciu odcinków o średniej długości 40-60 minut. W szczególności program koncentruje się na niszczycielskich powodziach, urzędnikach rządowych i słabnącej misji ratunkowej.

obsada wodna

W dwuminutowym i szesnastosekundowym klipie występuje kilku aktorów, w tym Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Anna Dymna, Jerzy Trela, Mirosław Kropielnicki, Blanka Kot, Tomasz Kot, Adam Nawojczyk, Leszew Marewski Nichoadján, Thomas Saberick i Maria Mag

Przeczytaj także: Wyjaśnienie końca tęczy: czy Dora może znaleźć matkę?

Nieruchomy obraz z Highwater

Wykres / Podsumowanie wysokiej wody

W oficjalnym podsumowaniu czytamy: „W 1997 roku naukowcy i samorządowcy we Wrocławiu stanęli przed brzemiennymi w skutki decyzjami, gdy niszczycielska powódź zagrażała miastu”. To pasjonujący dramat polityczny skupiony wokół niszczycielskich powodzi i ich wpływu na obywateli. Fabuła koncentruje się na rzeczywistych zniszczeniach i ich następstwach.

Urzędnik, który ujawnia pierwszy raport na temat powodzi, spotyka się z krytyką i niedowierzaniem. Choć stwarza to poczucie napięcia, urzędnicy miejscy nie są gotowi zaakceptować faktów.

Powodzie zatopią cały budynek, a mieszkańcy będą musieli zostać zgłoszoni i ewakuowani. Największym problemem związanym z powodzią jest jednak przekonanie ich do opuszczenia domów.

Sytuacja powstaje z zazębiającej się bitwy urzędników. Teraz muszą wszystko naprawić i ratować życie, jednocześnie przekonując każdego mieszkańca do opuszczenia swojej własności. Ponadto w serialu pojawia się równoległy dramat między bohaterką a urzędnikiem miejskim. Musi też radzić sobie z własnymi konfliktami osobistymi.

Data wydania wysokiej wody

Seria ma zostać wydana 5 października 2022 r. Netflix. Sprawdź zwiastun poniżej.

Nie możesz się doczekać oglądania serialu? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Przeczytaj także: Wyjaśnienie zakończenia Anikulapo: co się stało z Arolakim i Saroo? Jak uzyskał moc zmartwychwstania?

READ  CD Projekt w Polsce rozwija Cyberpunk po pobiciu zysków