Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Remake Nosferatu ląduje Bill Skarsgard i Lily-Rose Depp

Remake Nosferatu ląduje Bill Skarsgard i Lily-Rose Depp

Podobnie jak sam wampir, remake Nosferatu Roberta Eggersa był trudny do zabicia. Po upublicznieniu informacji o tym, że w marcu ponownie stracił swoje tropy, reżyser od pięciu lat usiłuje uruchomić swoją kopię, ale wygląda na to, że stracił nadzieję. Cóż, Bill Skarsgard i Lily-Rose Depp są teraz w obsadzie, a film wrócił na właściwe tory, Limit raporty.

Eggers faktycznie współreżyserował teatralną produkcję filmu w liceum. Pierwotnie do projektu wybrał Annę Taylor Joy, która zagrała w jego pierwszym filmie fabularnym Czarownica. Do Taylora dołączył Joey Harry Styles, który ostatnio tworzył większe CV w Hollywood, ale obie gwiazdy odpadły z powodu konfliktów w harmonogramie. Eggers ostatecznie przerwał film i przeniósł się do swojego zdjęcia Wikinga The Northman, które pojawiło się w kinach i stacjach telewizyjnych w kwietniu.

Skarsgard wyrusza w stronę horroru Barbarian, również wyprodukowanego przez dyrektora generalnego, a rok 2023 jest bardzo pracowity. Jego nadchodzące projekty to m.in. thriller Netflix Boy Kills World i John Wick: Chapter 4. Jest również powiązany z rebootem The Crow w reżyserii Ruperta Sandersa. Aktor stał się ostatnio współczesną ikoną horroru, w szczególności jako Pennywise w remake’u It Stephena Kinga.

Klasyczny film z 1922 roku był kilkakrotnie przerabiany, w szczególności w 1979 roku przez Wernera Herzoga z udziałem słynnego polskiego aktora Klausa Kinskiego jako hrabiego Orlocka i Bruno Ganza jako Jonathana Harkera.

Nosferatu Eggersa jest teraz ustawiony w funkcji Focus, gdzie sam kieruje i obsługuje tekst. Produkują Jeff Rubinoff, John Graham, Robert Eggers, Chris Columbus i Eleanor Columbus.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.