Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Andrea Tomko 1962-2022 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Polka Andrea Tomko, lat 59, zmarła w swoim domu w czwartek, 19 maja 2022 r.

Andrea „Angel” lub „Angiopo” Tomko, Andrea Mason urodziła się jako córka Diane Mason i Maurice’a Jacksona 29 grudnia 1962 w Cleveland. Była drugim z pięciorga dzieci.

Anioł rodzi się przywódcą. Nie było niczego, czym mógłbyś jej rzucić wyzwanie, czego nie mógłbyś osiągnąć. Gdy zostanie postawiona przed pozornie niewykonalnym zadaniem, pokona każdą przeszkodę i będzie się w niej wyróżniać.

Angel Mason znalazła miłość swojego życia Michael George Tomko i pobrali się w 1996 roku w Youngstown. Urodziła piękne dziecko, Michaela „Mickeya” Thomasa Tomko 6 sierpnia 1998 roku.

Angel cieszyła się życiem w Polsce, gdzie mieszkała z mężem i synem aż do śmierci. Jej mąż, Michael George Tomko, poprzedził ją śmiercią 17 września 2019 roku. Do śmierci cieszyła się towarzystwem teściowej Dottie Popovich. Cieszyła się również towarzystwem swojej matki, Diane Mason, aż do 1 czerwca 2020 r. Nadal przyjeżdża do Cleveland, aby cieszyć się towarzystwem swojej rodziny i przyjaciół.

Angel uwielbia oglądać bajki i opiekować się swoim psem „Divą”, Zippym. Uwielbiała gotować dla swojego syna Mickeya. Od ponad 40 lat jest wegetarianką. Ilekroć rodzina musiała gotować na zewnątrz, musiała oddzielać swoje produkty od innych, ponieważ, jak stwierdziła, „to było obrzydliwe!” Była kochana przez wielu i była otwarta dla swoich siostrzenic i siostrzeńców. Starała się nie przegapić żadnego przyjęcia z okazji ukończenia szkoły lub uroczystości, jeśli chodzi o „klan masonów”. na serio!

Andrea zostawia swojego syna Michaela; jej teść Jack Popovich; Dwie siostry, Antoinette „Tony” Mason i Donella „Donna” M. kardamon ; Dwóch braci, Michael „Big Mike” A. Mason senior i jego żona Candice i James (Antoinette) Mason; Grupa córek, synów i kuzynów.

READ  Niemcy vs Polska: aktualizacje wyników na żywo (36-23) | 18.09.2022

„Możesz odejść, ale nie zostaniesz zapomniany!”

Zorganizowano prywatne przyjęcie dla rodziny Angel.

Aranżacje są autorstwa Davidson Baker Funeral Home w Struthers.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)