Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Alan Babic, Martin Bacall, Caroline Dubois i Jimmy TKV wystąpią na żywo 22 kwietnia w Polsce, na żywo w Sky Sports | Wiadomości bokserskie

Alen „The Savage” Babic walczy z Łukaszem Różańskim o wakujący pas WBC wagi mostkowej 22 kwietnia w Polsce, na żywo w Sky Sports; Na arkuszu w Rzeszowie wagi ciężkiej Martin Bacol bierze w akcji „Hulka” Ihora Szewadzuckiego, a także wschodzącą gwiazdę Caroline Dubois i wielkiego punchera Jeamiego TKV


12:20, Wielka Brytania, środa 15 marca 2023 r

Alen Babic Łukasz Różański zawalczy o swój nowy tytuł WBC w wadze pomostowej 22 kwietnia na żywo Sky Sports.

Słynny chorwacki wykonawca Alen „The Savage” Babic pojedzie do Polski, do rodzinnego kraju Różańskiego, by walczyć o wakujący pas.

Trzej bokserzy BOXXER zmierzą się w Rzeszowie z wschodzącą gwiazdą Caroline Dubois oraz zawodnikami wagi ciężkiej Martinem Bacallem i Jimmym TKV.


zdjęcie:
Martin Bacall zadebiutuje z BOXXER 22 kwietnia

Będzie to międzynarodowa wspólna promocja z Knockout Promotions. Świeżo po udanym wydarzeniu w Paryżu w zeszły weekend, gdzie Dan Aziz zdobył tytuł mistrza Europy w wadze lekkiej, a Lauren Price poprawiła swój niepokonany rekord zawodowy, zbliżała się kolejna wielka podróż międzykontynentalna.

Trenowana przez Shane’a McGuigana Dubois wywalczyła sobie drogę przez Feriche Mashoury na OVO Wembley Arena w lutym w swojej ostatniej walce o kolejny pewny krok w swojej rozwijającej się karierze.

Machauri walczył z Chantelle Cameron i Terry’m Harperem, a niedawno otrzymał tytuł „Brytyjskiego boksera roku” Natashy Jonas za dystans 2019.

Ale była brytyjska utalentowana Dubois, która wciąż ma zaledwie 22 lata, zrobiła lekką robotę swojej przeciwniczce z Tanzanii i pokonała ją w niszczycielskim trzyrundowym uderzeniu.

Jej przeciwnik zostanie ogłoszony 22 kwietnia w odpowiednim czasie.

Bacol, „kolejny król Szkocji” Swój bokserski debiut zadebiutuje w starciu z niepokonanym Ihorem Szewadzuckim z Ukrainy W bitwie gigantów.

Bakul podpisał długoterminową umowę z BOXXER w lutym, a pochodzący z Ayrshire zawodnik wagi ciężkiej, który zajmuje wysokie miejsce w WBA, będzie chciał wygłosić wielkie oświadczenie, gdy wpadnie na mężczyznę o pseudonimie „Hulk”, który wygrał. Kevin Johnson i Kamil Sokołowski w jego biografii.

Caroline Dubois utrzymała passę niepokonanych meczów, wygrywając na Wembley z Fereshem Machaurim

Mierzący 6 stóp i 6 cali Bakole pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga, a jego bratem jest były król wagi cruiser WBC, Ilunga Makabu.

Jego rekord jest równie imponujący, jak jego wzrost. Wygrał 18 zawodowych pojedynków, w tym ostatni w maju 2022 roku, kiedy świętował zwycięstwo większością głosów nad Tonym Yoką w domu mistrza olimpijskiego Rio 2016 w Paryżu we Francji.

Jedyną porażką Bakula w 2018 roku była walka z amerykańskim zawodnikiem wagi ciężkiej Michaelem Hunterem. Ale od tego czasu odpowiedział siedmioma zwycięstwami z rzędu – z których pięć to nokauty, w tym zwycięstwa z Kevinem Johnsonem i Mariusem Wachem.

Kolejnym imponującym zawodnikiem wagi ciężkiej na rzeszowskiej karcie walk jest Jeamie TKV.

Niepokonany londyńczyk zrobił spore wrażenie w BOXXER, odnosząc cztery zwycięstwa – w tym ekscytujące zwycięstwo punktowe nad Harrym Armstrongiem w zeszłym miesiącu.

Jeamie TKV odniósł zwycięstwo nad Joelem Duquelem, zapobiegając mu w pierwszej rundzie

29-latek trenował w Teksasie z Anthonym Joshuą i może teraz spodziewać się swojej pierwszej walki poza stolicą, kiedy w przyszłym miesiącu pojedzie do Polski.

Dyrektor generalny i założyciel BOXXER, Ben Shalom, powiedział: „Czeka na Ciebie kolejna ważna europejska przygoda. Paryż odniósł niesamowity sukces i wierzymy, że ta noc walki w Polsce będzie miała ogromny wpływ na świat boksu.

„Caroline Dubois okazała się niepowstrzymana i to będzie dla niej świetny test. Jeamie TKV rozświetlił nasze ekrany kilkoma fantastycznymi występami w wadze ciężkiej i nie będziesz chciał mrugnąć, gdy „Next King of Scotland” Martin Bacall będzie w pełni swing przy wsparciu „Ukraińskiego Hulka”, Ihor Chivadzutsky.

Na zakończenie ogromnej walki o tytuł mistrza świata z Alanem Babiciem, nie możemy się doczekać kolejnego pokazu naszego światowej klasy składu na globalnej scenie ze Sky Sports.

READ  Opinia: Powrót Dylana Grunivgena jest tak samo ważny jak powrót Fabia Jacobsena, należy go za taki uznać