Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

AGDQ 2022 rozpoczyna się w ten weekend – oto jak go oglądać i jakie wyścigi nadążyć

obrazek: Przez www.yetee.com

Znowu ta pora roku! Nie, to nie jest ten, w którym „tylko raz opuszczasz siłownię” i nigdy nie wracasz, ani czas, w którym próbujesz sobie przypomnieć, czy papier do pakowania nadaje się do recyklingu — to są wspaniałe gry wykonane szybko, tygodniowy charytatywny maraton sprintu!

Tegoroczne AGDQ jest wspierane przez Fundację Profilaktyki Raka i odbędzie się od niedzieli 9 stycznia do niedzieli 16 stycznia. Po rekordowych letnich rozgrywkach Done Quick zebrało 2,9 miliona dolarów dla Lekarzy bez Granic, AGDQ będzie zawierać ogromną liczbę sprintów w ciągu tygodnia, aby zbliżyć się do granicy 3 milionów dolarów.

AGDQ to oczywiście w tym roku impreza wyłącznie cyfrowa (ze względu na pandemię), ale rozpocznie się transmisja na żywo Strona Twitcha GDQ, I VOD-y zostaną przesłane na kanał kilka godzin po emisji.

Jeśli chodzi o nasze typy do obejrzenia, oto szybkie hity i te, które chcielibyśmy zobaczyć:

Brama Śmierci – 18:52 ET, niedziela 9 stycznia

Ta 12-minutowa runda zostanie przeprowadzona przez obecnego wicemistrza świata w grze, Scrublorda, a narratorem będzie pan. Dwanaście minut. Salah.

UFO w niepełnym wymiarze godzin – 9:35 czasu wschodniego, poniedziałek, 10 stycznia

Warto go obejrzeć nie tylko po to, aby poczuć, jak piękne jest PTUFO, ale także dlatego, że speedrunner ykrin ma nadzieję, że biegnie poniżej 10 minut. Obecnie zajmują pierwsze miejsce na świecie w dowolnym % gry, ale ich ostatni zarejestrowany rekord to około 25 minut – to spora poprawa, jeśli im się uda!

Jaskier: Kolorowa opowieść – 12:20 czasu wschodniego, poniedziałek, 10 stycznia

Zawsze jest coś wyjątkowego w graniu w przyjemną, zdrową, cichą grę i całkowitym jej zerwaniu dla zabawnego, szybkiego czasu. Dziesięciominutowy sprint Punchy’ego jest jednak odpowiedni dla kursu: obecny rekordzista świata ma 5 minut i 2 sekundy przerwy. Muszą być naprawdę Dobry w rysowaniu.

READ  Procesor Google Pixel 6 Tensor wygląda bardzo dziwnie

Cały blok NES – 5:58 do 9:30 czasu wschodniego, wtorek, 11 stycznia

Blok NES jest podstawą speedrunów GDQ i zwykle dzieje się to w głupich godzinach, ponieważ jest to zbiór gier, w których nikt nie grał ani nie słyszał. Jednak fajnie jest oglądać biegaczy szybkich w tych klasycznych niszowych grach, w tym Bucky O’Harei Wierzba, I Kyurio Sentai Zouranger. W harmonogramie będzie więcej ekscytujących gier NES – na przykład Mega Man 2 w niedzielę 9 – ale GDQ to także nieznajomi.

Randomizer Kluczowych Przedmiotów Pokémon Crystal – 11:06 ET, środa, 12 stycznia

Losowe biegi są osiągane dzięki modom, które zasadniczo mieszają wszystko, co chcesz – przedmioty, lochy, bossowie itp. – aby stworzyć stosunkowo nieoczekiwaną rundę. Może zepsuć grę w zabawny sposób lub może sprawić, że gra będzie prawie niemożliwa; Pewnie byłoby fajniej oglądać.


Czy dostroisz się do któregoś z tych szybkich wyścigów? Zostaw komentarz poniżej.