Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Adrien Brody jest uważany za jego „największy triumf”.

Adrien Brody jest uważany za jego „największy triumf”.

Imię Adrien Brody jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w tym pokoleniu. Przez prawie 30 lat Brody oferował swoje talenty przemysłowi filmowemu i występował w najlepszych filmach tego czasu, w tym w filmie Wesa Andersona. Darjeeling spółka z ograniczoną odpowiedzialnością I Hotel Grand Budapeszt.

Talent Brody’ego do aktorstwa jest szeroko rozpowszechniony, a on pojawił się w szerokim katalogu gatunków, w tym w filmach takich jak Cienka czerwona linia autorstwa Terrence’a Malicka, Północ w Paryżu przez Woody’ego Allena i blond Andrzeja Dominika. Po prostu Brody jest jednym z największych aktorów swoich czasów.

Podczas gdy wiele osobistych działań aktorskich Brody’ego obejmuje wiele naszych ulubionych momentów filmowych, co z ulubionymi filmami aktora? Cóż, na szczęście możemy zbliżyć się do zrozumienia Brody’ego dzięki funkcji, którą zrobił standard W którym wymienił filmy, które zmieniły jego życie.

reklama

reklama

Nie może dziwić fakt, że film, który Brody uważa za swój „największy triumf”, to wojenny film biograficzny Romana Polańskiego z 2002 roku. pianistaoparty na wspomnieniach z II wojny światowej pod tym samym tytułem autorstwa polsko-żydowskiego pianisty, kompozytora i ocalałego z Holokaustu Władysława Zeppelimana.

pianista To był największy triumf na tak wielu poziomach, i to nie tylko dla mojej kariery, ale jako człowieka, rozumiejącego pracę wymaganą do wcielenia się w rolę Szpilmana” – zaczął aktor. „Reprezentować stratę tej wielkości i być częścią ogromu filmu takiego jak ten”.

Kontynuował: „Bez emocji reprezentuje wszystko, co może pójść nie tak w cywilizowanym świecie, i jest historycznie błędne. Myślę, że to wspaniale, że młodzi ludzie mają taką pracę. To wspaniały zaszczyt być tego częścią, przyczynić się do zrozumienia, w jaki sposób nienawiść i bigoteria, pozostawione bez kontroli, mogą zniszczyć ludzkość”.

pianista Zdobył Złotą Palmę na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2002 roku i odniósł podobny, jeśli nie większy sukces na rozdaniu Oscarów w następnym roku, gdzie Brody zdobył nagrodę dla najlepszego aktora, Polański zdobył nagrodę dla najlepszego reżysera, a scenarzysta Ronald Hardwood zdobył nagrodę dla najlepszego scenariusza adaptowanego.

READ  Arena Rynek: Polska | Światowy przewodnik po arenie

Brody czuje się na zawsze dłużnikiem tego filmu, ponieważ dał mu szansę na zdobycie Oscara dla najlepszego aktora. – Szczyt kariery aktora – powiedział. – To wielki zaszczyt – dodał. „Byłem najmłodszym laureatem nagrody dla najlepszego aktora. Wszyscy moi koledzy byli bardzo utalentowanymi aktorami i bardzo się w nich podkochiwałem, a oni bardzo mnie przyjęli.”

Aktor podpisał: „Pracowałem przez 17 lat, ale nadal byłem tylko pracującym aktorem. Nie byłem dobrze znany, więc to był jedyny film, o którym mogę powiedzieć, że zmienił większość aspektów mojego życia i kariery”.

Sprawdź zwiastun filmu poniżej, aby rzucić okiem na błyskotliwość Brody’ego.