Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

55-calowy telewizor Fire TV to „najtańszy” produkt Amazona, którego ceny obniżono podczas wyprzedaży w Czarny piątek

55-calowy telewizor Fire TV to „najtańszy” produkt Amazona, którego ceny obniżono podczas wyprzedaży w Czarny piątek

Amazon obniżył ceny wielu telewizorów w ramach niektórych wczesnych ofert z okazji Czarnego Piątku.

Chociaż dzień wielkich transakcji nastąpi dopiero w przyszły piątek (23 listopada), Amazon dołączył do innych znanych marek, takich jak Currys, John Lewis i Veryy, aby zacząć działać wcześniej. Mężczyźni Raporty.

Chociaż nie wiemy dokładnie, czego się spodziewać po Amazonie w Czarny piątek, wiemy, że wyprzedaż potrwa od piątku (17 listopada) do poniedziałku 27 listopada. Niektóre ogromne rabaty już zniknęły.

Czytaj więcej: „Miękki i ciepły” sweter New Look w „pięknym kolorze” został przeceniony na 11 funtów podczas wczesnych wyprzedaży w Czarny piątek

Przeczytaj więcej: „Najwyższej klasy” frytkownica powietrzna Asdy spada do 25 funtów podczas wczesnych wyprzedaży w Czarny piątek

55-calowy telewizor Amazon Fire Smart TV zapewnia doskonałą rozdzielczość 4K Ultra HD przy częstotliwości do 60 klatek na sekundę, zapewniając krystalicznie czysty obraz o żywych kolorach i jasności, niezależnie od tego, czy oglądasz telewizję, przesyłasz strumieniowo czy grasz. Wbudowany Dolby Digital Plus zapewnia zaawansowany dźwięk przestrzenny na wielu kompatybilnych urządzeniach.

Smart TV obejmuje szereg aplikacji rozrywkowych NetflixaPrime Video, Disney+ i inne są dostępne po naciśnięciu jednego przycisku lub po wydaniu prostego polecenia głosowego dzięki sterowaniu głosowemu Alexa. Zawiera także bibliotekę gier, które można przesyłać strumieniowo za pośrednictwem Amazon Luna lub pobrać z Amazon Appstore, a członkowie Amazon Prime mogą także grać w wybrane bezpłatne gry.

Amazon Fire TV z serii 4 4K UHD(Zdjęcie: Amazonka)


Członkowie Amazon Prime mogą zaoszczędzić 400 GBP na tym telewizorze w ramach ekskluzywnej oferty dostępnej tylko na zaproszenie, która jest również dostępna w ramach 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego Prime. Transakcja była świadkiem Amazona Cena telewizora została radykalnie obniżona aż o 73 procent, do 149,99 GBP Zaczynając od 549,99 GBP – czyli o 280 GBP taniej niż mniejszy model 43-calowy.

READ  Rozpoczęła się reakcja na reakcję „Destiny 2: Lightfall”.

Alternatywnie Currys ma ten 55-calowy telewizor Smart TV za 299 funtów. Technologia Dolby Vision zapewnia jaśniejszą jasność, głębsze ciemności i szerszą gamę kolorów. A dzięki HDR10 każda scena jest doskonale skadrowana, ze wspaniałymi szczegółami i bogatymi kolorami.

Otrzymuj biuletyny zawierające najnowsze wiadomości, sport i najnowsze aktualizacje z Liverpool ECHO, rejestrując się tutaj