Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

365 Days 2 nie pojawi się na Netflix w styczniu 2022 r.

W pierwszy miesiąc 2022 roku weszliśmy bez 365 dni 2 wgląd. Jasne, Netflix już teraz ogłosiłby datę premiery, gdyby sequel miał się pojawić w styczniu. Wygląda na to, że będziemy musieli trochę poczekać? 365 dni 2 Dostęp do Netflixa.

Na szczęście potwierdzono już, że kontynuację zobaczymy w 2022 roku, więc przynajmniej wiemy, że w tym roku pojawi się na Netflix. Jest też 365 dni 3 Trwają prace, więc mamy na co czekać.

Minął już ponad rok od premiery pierwszego filmu na urządzeniu do streamingu i czas zobaczyć kontynuację tego polskiego thrillera-dramatu. Teraz, gdy już wiemy 365 dni 2 Nie pojawi się na Netflix w styczniu 2022 roku, możemy przejść do nadchodzących miesięcy. Czy sequel może trafić na Netflix w lutym na walentynki? Poniżej udostępniamy nasze przewidywania dotyczące daty premiery.

Kiedy zostanie wydany 365 dzień 2?

Od 3 stycznia nadal nie ma oficjalnych wiadomości z serwisu Netflix 365 dni 2 Data wydania. Istnieje niewielka szansa, że ​​część druga zostanie wydana w lutym, ale nie wydaje się to prawdopodobne. Jest jednak duża szansa, że ​​premiera dramatu na Netflixie będzie miała miejsce wiosną 2022 roku lub latem 2022 roku. Jednak data premiery na wiosnę 2022 wydaje się prawdopodobna.

Nie sądzimy, że film zostanie wyemitowany pod koniec 2022 roku, ponieważ produkcja prawdopodobnie się skończyła, a postprodukcja jest albo skończona, albo prawie skończona. Więc na razie oczekuj 365 dni 2 aby trafić do transmisji gdzieś między marcem a czerwcem 2022 roku.

READ  Mińsk oskarża Francję o piractwo po tym, jak Białoruś odmówiła lotu

Gdy Netflix ogłosi oficjalną datę premiery, dowiesz się jako pierwszy! Czekając na datę premiery sequela, upewnij się, że transmitujesz 365 dni tylko na Netflix.