Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cyberpunk 2077 wycieka potężną łatkę zawartości, może zmienić nazwę

Po złożonym wydaniu Cyberpunka 2077 RPG od CD Projekt RED przyniesie wiele wielkich niespodzianek.

Pomimo niezaprzeczalnego sukcesu komercyjnego, Film Cyberpunk 2077 W momencie premiery nie spotkał się z oczekiwanym powszechnym aplauzem. Pełen błędów, problemów z kompatybilnością wsteczną i słabą łącznością CD Projekt RED stara się sprawić, by ludzie zapomnieli o swoim katastrofalnym początku. Jednak dzisiaj wydaje się, że złość graczy nieco się uspokoiła. Dzięki kilku łatkom naprawczym gra polskiego studia przywróciła kolorystykę Night City.

Nowy początek

Prawie półtora roku po jego oficjalnym wydaniu, Film Cyberpunk 2077 Drugi młody człowiek może być uprawniony. 2 stycznia pojawiło się wiele plotek na ten temat 4Chan, potem dalej reddit. Według tych aktualnych informacji, CD Projekt RED miał zostać ujawniony w połowie lutego, a Korekta nowej głównej treści jej tytułu. To coś więcej niż aktualizacja, będzie to prawdziwy renesans gry, której nazwę można zmienić. Cyberpunk 2077: Edycja samurajska na tę okazję.

Wśród nowości, o których drażnił ten przeciek, powinniśmy spodziewać się darmowego DLC (z czterema nowymi broniami), zbalansowania systemu łupów, Wzmocnij sztuczną inteligencjęPlus zupełnie nowy interfejs użytkownika. Oczekiwane są również inne drobne nowości, takie jak fakt, że Jodi i Banam będą wysyłać więcej wiadomości do V podczas jego przygody.

Kolejny świetny dodatek, wersja samurajska Film Cyberpunk 2077 Powinien również kwalifikować się do mini-gry w grze przypominającej Wiatr Z Wiedźmin 3. Poza wieloma darmowymi treściami, pierwszy płatny dodatek do gry musi zostać zainstalowany w regionie Pacifica, gdzie rywalizują o grę dwa bardzo brutalne gangi, Bozos i Slaughterhouse. „Strefa bitwy”. Drugie płatne rozszerzenie będzie już w produkcji, ale światło dzienne może ujrzeć tylko wtedy, gdy pierwsze reakcje graczy na Pacifica będą pozytywne.

Na chwilę obecną, wobec braku oficjalnego potwierdzenia ze strony CD Projekt RED, wszystkie te informacje należy traktować z ostrożnością. Jednak już teraz możemy się cieszyć, że studio w końcu podjęło decyzję o uwzględnieniu uwag swoich graczy.