Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

15 najlepszych restartów programów, które uwielbiałeś jako dziecko

Barney powraca, a Mattel zapowiada nowy samochód, Aktualizacja mobilna Do Barneya i przyjaciół, seria 1992-2010 jest nieco niepokojąca. To szokujący pogląd, ale dzieci, które oglądały Barneya w tamtych czasach, mogły mieć dzieci w odpowiednim wieku, by odebrać nowe dziecko. Wraz z tym Netflix zaczął ponownie uruchamiać Teletubisie W zeszłym roku Disney+ przywrócił Fox Kids X Men Serial animowany z lat 90. jeszcze w tym roku. Oczywiście to tylko przykłady. Prawie wszystko, co kiedykolwiek było tak popularne, doczeka się ponownego uruchomienia, a programy dla dzieci nie są wyjątkiem.

Jednak niektóre z tych aktualizacji są czasami bardzo dobre lepsza ich przodków, jeśli chcemy to przyznać. Pokolenia wychowane na 30-minutowych reklamach gier będą zaskoczone, gdy odkryją, że dobre programy nie działają całkowicie W dzisiejszych czasach trudno jest wcisnąć towar dzieciom, a standardy animacji wzrosły (ogólnie). Więc jeśli chcesz przedstawić swoim dzieciom rzeczy, które kochałeś, gdy byłeś w ich wieku, jest kilka dobrych opcji.

Tutaj na ogół unikamy pokazów, które wymagają wcześniejszej wiedzy – dzieci powinny móc wejść stosunkowo niedawno. Pomijamy również wszystko w kategorii surowego restartu i trzymamy się programów, które są naprawdę przyjazne dzieciom.

READ  Amerykański aktor Liev Schreiber mówi, że Ukraina może wygrać wojnę