Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kim jest Janos?  Poznaj uczestnika Bake Off 2022 i jego osobistego asystenta

Kim jest Janos? Poznaj uczestnika Bake Off 2022 i jego osobistego asystenta

Już prawie czas założyć fartuch, włączyć piekarnik i wydobyć mąkę z tylnej części szafki – w przyszłym tygodniu rozpoczyna się 13. sezon The Great British Bake Off!

Konkurs wypieków Channel 4 powraca z nową grupą piekarzy, którzy dołożą wszelkich starań, aby zaimponować Prue Leith i Paulowi Hollywood swoimi innowacyjnymi i (miejmy nadzieję) pysznymi wypiekami.

Podczas gdy Noel Fielding i Matt Lucas będą pod ręką, aby w razie potrzeby zapewnić komediową zachętę, tegoroczni zawodnicy będą musieli udowodnić, że mają to, czego potrzeba, aby zostać gwiazdą Bakera – a rzucanie trzepaczką na ring w nadchodzącym serialu jest Januszem, osobisty asystent mieszkający w East Sussex.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Januszu, który dołącza do składu Great British Bake Off 2022.

Kim jest Janos?

Kanał 4

wiek: 34

Z: Wschodnie Sussex

zawód: Osobisty asystent dyrektora szkoły

Mieszkający obecnie w East Sussex 34-letni Janusz dorastał w Polsce i zainspirowała go matka do pieczenia w soboty – to tradycja, którą kontynuuje od czasu wyprowadzki z domu, aby iść na studia.

Janusz, osobisty asystent dyrektora szkoły, 10 lat temu przeprowadził się do Wielkiej Brytanii i obecnie mieszka na południowo-wschodnim wybrzeżu ze swoim przyjacielem Simonem i psem kiełbasianym Nigelem. Oprócz pieczenia, Janusz jest wielkim fanem kultury internetowej, kolekcjonuje rekwizyty filmowe i ogląda drag, wcześniej kupił od swojego przyjaciela pomnik RuPaula z Drag Race UK.

Janusz opisuje swój styl pieczenia jako „kreskówkowy, kolorowy i kampowy”, z 34-latkiem często wrabiającym polskie składniki w brytyjskie jedzenie, a jego ulubionymi smakami są imbir i czekolada.

Kiedy zaczyna się The Great British Bake Off 2022?

The Great British Bake Off powróci we wtorek 13 września o 20:00 na Channel 4, a odcinki będą dostępne do obejrzenia w Catch Up on All 4.

READ  5 pomysłów na naukę angielskiego w domu

Prue Leith i Paul Hollywood powrócą, aby ocenić zupełnie nową serię tegorocznych zawodników w odcinkach emitowanych co tydzień w każdy wtorek.

Great British Bake Off powróci na Channel 4 i All 4 we wtorek 13 września o 20:00. Szukasz czegoś innego do obejrzenia? Sprawdź nasz przewodnik telewizyjny Lub odwiedź nasze centrum, aby uzyskać więcej informacji o rozrywce.

Najnowsze wydanie Radio Times jest już w sprzedaży – zapisz się teraz, aby każdy numer był dostarczany pod Twoje drzwi. Więcej największych gwiazd w TV lWitamy w Radio Times z Jane Garvey.