Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zwolennicy QAnon, którzy udali się do Dallas w poszukiwaniu JFK Jr, odmawiają wyjazdu

Dziesiątki zwolenników QAnon, którzy przybyli na Dealey Plaza w Dallas, aby uczestniczyć w tak zwanym „zmartwychwstaniu” JFK, podobno odmawiają powrotu do domu.

Wielu zwolenników QAnon było ponownie widzianych w ten weekend w Dealey Park, tworząc gigantyczne „Q” w formacji, jak Zdjęcia i zrzuty ekranu w mediach społecznościowych.

według Vice WiadomościPozostali wierni QAnon podążali za słowami Michaela Briana Protzmana, który najwyraźniej nazwał Dallas „ziemią obiecaną” w czacie audio uzyskanym przez serwis informacyjny.

Widziano go, jak przewodził grupie w sobotę, a także podobno sfotografowano go wskazując na piramidę, która, jak twierdził, była dowodem istnienia Iluminatów.

Teoretycy spiskowi często powołują się na grupę Oświecenia jako odpowiedzialną za zabójstwo byłego prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego w 1963 roku.

Nagrania z Dallas z zeszłego tygodnia wydają się pokazywać dziesiątki, jeśli nie setki, obserwujących QAnon w AT&T Discovery Plaza, lepiej znanej jako Dealey Plaza.

To tam w 1963 r. zamordowano Johna F. Kennedy’ego. Tymczasem jego syn zginął w wypadku lotniczym w 1999 r. w wieku 28 lat. Obaj nie pojawili się ponownie we wtorek ani w weekend.

stwierdził, że Zwolennicy spisku uwierzyli Syn byłego prezydenta USA On wróci z martwych Aby ogłosić pokaz 2024 z Donaldem Trumpem, innym byłym prezydentem USA – lub przynajmniej przywrócić go do urzędu.

Inni uważają, że John F. Kennedy powróci również z synem, który zostanie prezydentem po rezygnacji Trumpa, ponieważ Doniesiono w „Dallas Morning News”.

Vice Wiadomości Poinformowano, że Protzman rzekomo powiedział obserwującym, że członek znany jako „Minister Pim” w aplikacji do przesyłania wiadomości Telegram szukał siedziby QAnon w Dallas.

Wiele osób w mediach społecznościowych, a także komentatorzy polityczni wyrazili swoje obawy i oszołomienie podczas wtorkowego wiecu oraz całego spisku QAnon.