Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zuchowski-Haig prowadzi Polskę do półfinału krajowego

Zuchowski-Haig prowadzi Polskę do półfinału krajowego

pić – Sarah Zuchowski pojechała cztery przejazdy, podczas gdy Shelby Hughes utrzymała mistrza ligi X Edwardsa Knoxa poza tablicą wyników, gdy polska drużyna softballu awansowała do półfinału stanowego, wygrywając w sobotę 7: 0 na Carrier Park Field East.

Tornado wykonał cztery biegi na dole trzeciego, a następnie zawiesił dwa kolejne w czwartym i jeden w szóstym.

Żuchowski miał dwa trafienia i raz strzelił. Hague miał trzy trafienia, w tym dublet z dwoma zdobytymi biegami. Madison Haver miała dwa single i dwa hity.

W międzyczasie, w kręgu, Haig przeszedł wszystkie siedem rund i pozwolił na cztery trafienia i dwa spacery. Uderzyła 10. Wychodziła z meczu o tytuł Dywizji III klasy D z West Canada Valley, w którym pozwoliła na jeden bieg na siedem rund.

Było to piąte z rzędu zwycięstwo Polski, aw całej serii zespół pozwolił tylko na dwa przejazdy. Tornado ma teraz bilans 17-4 w tym sezonie.

Polska zmierzy się teraz z mistrzami Division Five, Scio Central/Friendship, którzy pokonali Division Six Westfield 3:0 i awansowali do półfinału. Mecz odbędzie się w piątek o godzinie 13:00 w Moriches Athletic Complex na Long Island. Mecz o tytuł – ze zwycięzcą z Deposit-Hancock (Dywizja IV) i Salem (Dywizja II) – odbędzie się w tym samym kompleksie o godzinie 11:30 w sobotę. Depozyt Hancock pokonał Oriskany w meczu o tytuł stanowy w zeszłym sezonie.

READ  Harmonogram półfinałów Euro 2020: jak oglądać w telewizji, transmisja na żywo, czas rozpoczęcia, wyniki Ita-Esp, Eng-Den