Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź kosmicznej gry akcji Void Crew na PC

Zapowiedź kosmicznej gry akcji Void Crew na PC

Wydawca Focus Entertainment i deweloper Hutlihut Games ogłosili ogłoszenie Załoga Pustki, kooperacyjna kosmiczna gra akcji, w której gracze eksplorują, walczą i plądrują galaktykę. Zostanie uruchomiona na PC przez para w 2023 roku. Demo zostanie również odtworzone na PAX East 2023 w Bostonie w dniach 23-26 marca.

Poniżej znajduje się przegląd gry, za pośrednictwem pliku Strona Steama:

NA

W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku… oprócz twoich przyjaciół!

W przyszłości credo przetrwania jednoczy ludzkość przeciwko tajemniczemu agresorowi – Hollowowi. Jako Wybrańcy, jako czteroosobowa załoga renegatów musicie rzucić wyzwanie Pustce i zaprowadzić porządek w galaktyce!

Uruchom najbardziej zaawansowany statek kosmiczny w historii i udaj się w podróż w kosmos w ekscytujących misjach, do których ty i twoja załoga nigdy nie szkoliliście się! Burze asteroid, erupcje słoneczne i pomyłki twoich towarzyszy będą najmniejszym z twoich zmartwień, ponieważ wrodzy kosmici i zdesperowani ludzcy padlinożercy popychają twoją załogę do granic możliwości.

Pilotuj statek, obsługuj wieżyczki, wykonuj awaryjne naprawy, ładuj ogniwa zasilające, używaj broni stacji kosmicznej, produkuj amunicję i wyruszaj na misje kosmiczne – czy to łatanie kadłuba, czy usuwanie porzuconych wraków.

Kluczem jest praca zespołowa: wybierz rolę i ustal priorytety ze swoimi najpilniejszymi zadaniami ze swoją załogą… lub spróbuj zrobić wszystko naraz i po prostu rekrutuj, ponieważ zabraknie Ci niezawodnej siły roboczej!

Brutalnie przebijaj się przez grube tarcze, przebijaj tarcze energetyczne, wystrzeliwuj salwy rakietowe lub strzelaj snajperami w słabe punkty – tak czy inaczej sprawisz, że wrogie statki wymkną się spod kontroli, aby je zniszczyć – najlepiej zanim eksplodują! Zwycięzca zgarnia łupy, a ty będziesz musiał szukać cennych materiałów, aby je ulepszyć i stawić czoła najgorszym warunkom dzięki najwyższej klasy sprzętowi… I nie zapomnij stać się ofiarą mody i dostosować skafander swojej postaci do lotu styl i odważnie idź tam, gdzie prawdopodobnie nie powinieneś!

Kluczowe cechy

  • Połącz siły jako czteroosobowa załoga w grze kooperacyjnej – Zbierz swoich najlepszych przyjaciół do 4 graczy i przygotuj się na szaloną przejażdżkę w kosmosie!
  • Twój statek, Twój sposób gry – Dzięki elastycznemu systemowi ról graczy i dołączanym systemom statków w ruchu będziesz mógł zmieniać strategie szybciej niż zbuntowana asteroida może zmienić kurs.
  • Personalizacja i aktualizacja – Nadaj swojej postaci nowy stylowy wygląd dzięki bogatym ulepszeniom lub dodaj więcej zabawek do swojego statku! Będziesz najpotężniejszą i najbardziej stylową załogą w galaktyce!

Obejrzyj zwiastun ogłoszenia poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

READ  Hubble uchwycił dwie galaktyki łączące się w jedną

Zwiastun reklamowy