Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wybrzeże Moskitów, Jedno z nas kłamie, Akademia wampirów dostaje topór

Wybrzeże Moskitów, Jedno z nas kłamie, Akademia wampirów dostaje topór

Melissa George i Justin Theroux w Mosquito Coast

Zobacz: nigdy nie składaj Hassan Czas anulować program telewizyjny. To okropna, zmieniająca życie część przemysłu rozrywkowego, ale zdarza się to cały czas, rozczarowując fanów, pozbawiając ludzi pracy i skracając twórcze przedsięwzięcia.

Ale może być plik najgorszy Czas anulować, a to był piątkowy wieczór. Nikt jednak nie chce przerwać jego występu nikt Chce być ostatnią rzeczą, którą jakiś szef sieci wrzuca do kosza na śmieci, zanim ogłosi weekend i wyjdzie za drzwi, przekonany, że zgubi się w tasowaniu cyklu wiadomości rozrywkowych, zanim nadejdzie poniedziałkowy poranek.

Czytaj więcej

Oto ofiary cichej krwawej łaźni w tym tygodniu, ponieważ dwa znaki muzyczne usunęły dziś trzy istniejące programy ze swoich grafików. Po pierwsze: Apple TV+, które dziś wieczorem właśnie to ogłosiło To będzie koniec Justin Theroux Wybrzeże komarów Po dwóch sezonach. Theroux zagrał w serialu (opartym na książce jego wuja, powieściopisarza Paula Theroux) jako amerykański wynalazca, który przenosi swoją rodzinę do Ameryki Łacińskiej. W rolach głównych Melissa George, Logan Polish i Gabriel Bateman.

W międzyczasie pojawił się Peacock Dwie własne strunyoba dramaty dla młodzieży, z Jeden z nas kłamie I Akademia Wampirów Obaj dostają siekierę. Jeden z nas kłamieNa podstawie książki Karen M. McManus, Zarządzał dwoma sezonami nadawcy związanego z NBC, gdy młoda obsada (Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Barrett Carnahan, Jessica McLeod i Mark McKenna) próbowała dowiedzieć się, który z ich kolegów z klasy był morderca. wampirW międzyczasie został zabity po zaledwie jednym sezonie; Mimo dobrych recenzji, najnowszy wypad Julie Blake do świata nastoletnich wampirów nie mógł zdobyć drugiego sezonu na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.

[via Deadline]

Więcej z Klubu AV

READ  Angelina Jolie odwiedza ukraiński Lwów podczas rosyjskich ataków

podpisany dla Biuletyn Klubu AV. najnowsze wiadomości, FacebookI Świergot I Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.