Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wybrzeże Moskitów, Jedno z nas kłamie, Akademia Wampirów

Wybrzeże Moskitów, Jedno z nas kłamie, Akademia Wampirów

Melissy George i Justina Theroux Wybrzeże komarów
zdjęcie: + telewizor Apple

wygląd: nigdy nie ma Hassan Czas anulować program telewizyjny. To zmienia życie Okropna część przemysłu rozrywkowego tkapelusz z tym To zdarza się cały czas, rozczarowując fanów, pozbawiając ludzi pracy i skracając twórcze wysiłki.

Ale może być a najgorszy Czas anulować i to Piątkowa noc. Nikt jednak nie chce przerwać jego występu nikt Chce, żeby to była ostatnia rzecz, którą jakiś dyrektor sieci wrzuci do kosza na śmieci, zanim ogłosi weekend i wyjdzie za drzwiprzekonany, że do poniedziałku rano zaginie w gąszczu rozrywkowych wiadomości przewracać się.

Oto ofiary cichej krwawej łaźni w tym tygodniu, ponieważ dwa znaki muzyczne zniszczyły trzy istniejące programy z ich dzisiejszej listy. Pierwszy: Apple TV +, które ogłosiło to dziś wieczorem To będzie koniec Justin Theroux Wybrzeże komarów Po dwóch sezonach. Blask Theroux w serialu (opartym na książce jego wuja, powieściopisarza Paula Theroux) jako amerykański wynalazca, który przenosi swoją rodzinę do Ameryki Łacińskiej. W rolach głównych Melissa George, Logan Polish i Gabriel Bateman.

W międzyczasie pojawił się Peacock Dwie własne strunyoba dramaty dla młodzieży, z Jeden z nas kłamie I Akademia Wampirów Obaj dostają siekierę. Jeden z nas kłamieNa podstawie książki Karen M. McManus, Udało jej się przetrwać dwa sezony na streamerze związanym z NBC, podobnie jak jej młoda obsada (Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Barrett Carnahan, Jessica MacLeod i Mark McKenna) próbowali dowiedzieć się, który z ich kolegów z klasy był mordercą. wampirW międzyczasie został zabity po zaledwie jednym sezonie; Mimo dobrych recenzji, najnowszy wypad Julie Blake do świata nastoletnich wampirów nie mógł zdobyć drugiego sezonu na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.

[[[[[przez ostateczna data]

READ  Pub Banbury – The Musketeer – organizuje w ten weekend charytatywną imprezę dyskotekową dla ukraińskich uchodźców