Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wielka wyspa wywraca się: łapie pasażerów, gdy łódź wywraca się w USA i wiejący z prędkością 75 mil na godzinę wiatr uderza w wybrzeże Nowości

Szalone poszukiwania zaginionych są w toku po tym, jak statek wywrócił się pośród wiatrów o prędkości 75 mil na godzinę i silnych burz w pobliżu Nowego Orleanu.

Amerykańska straż przybrzeżna poinformowała, że ​​została powiadomiona o wywróceniu się łodzi około 7 mil od brzegu Port Fortune.

Obecnie na miejscu zdarzenia znajdują się dwa statki reagowania stacji Grand Isle, a pobliskie statki pomagają w akcji ratunkowej.

Według lokalnych doniesień co najmniej jedna łódź wywróciła się po silnych wiatrach uderzających w wybrzeże w pobliżu Nowego Orleanu i Luizjany.

Nie potwierdzono, ile osób znajdowało się na statku startowym, który się wywrócił, ale lokalne raporty mówią, że na pokładzie było 18 osób.

Straż przybrzeżna powiedziała, że ​​przeprowadza inspekcję wody i jak dotąd uratowano sześć osób.

Zdjęcia zrobione z miejsca wypadku

Oficer Jonathan Lally Powiedział NPRStraż przybrzeżna i wiele dobrych statków samarytańskich jest na miejscu zdarzenia około 8 mil na południe od Wielkiej Wyspy.

„Wciąż staramy się uzyskać faktyczną liczbę osób, które znajdowały się na łodzi”.

– Mała, intensywna eksplozja – powiedział pogodaMógł wywrócić pojazd.

Według KATC Załoga 154-stopowej Dywizji Szybkiego Reagowania dotarła na miejsce zdarzenia w ciągu pół godziny i uratowała jedną osobę ze statku.

Inna łódź ratownicza Straży Przybrzeżnej, Grand Isle, uratowała kolejną, a dobre samarytańskie statki, które były na miejscu, uratowały cztery kolejne z wody.

Zdjęcia burzy
Zanim łódź się wywróciła, szalały burze

Miska odwrócona do góry nogami
Uratowano sześć osób

Firma SEACOR Marine będąca właścicielem statku, Powiedział ABC News Przedmiotowa łódź podnośnikowa to SEACOR Power i jest używana do poszukiwań ropy i gazu.

Firma podobno nie podała, ile osób było na pokładzie.

READ  Wojna między Rosją a Ukrainą: Joe Biden wzywa Władimira Putina, by po niepowodzeniach nie używał taktycznej broni jądrowej - Mubasher | Ukraina

Amerykańska Straż Przybrzeżna oświadczyła w oświadczeniu, że otrzymała informacje o nadajniku awaryjnym o 16:30 czasu lokalnego.

Trudne warunki pogodowe
Burze wybuchły w okolicy przed wypadkiem

Trudne warunki pogodowe
Działania ratunkowe są kontynuowane

Udali się zaatakować komercyjny statek podnoszący 129 stóp i osiem mil na południe od Port Fortune.

Okolica walczyła z gwałtownymi burzami, zanim łódź się wywróciła.