Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wewnątrz wakacji Arjuna Rampala ze swoją dziewczyną Gabrielą Dimitriades i dziećmi Erica, Mahiką i Mirą | Bollywood

Aktor Arjun Rampal spędza wakacje ze swoją dziewczyną i modelką Gabrielą Dimitriadis, ich synem Arikiem oraz córkami Mahiką Rampal i Mirą Rampal. Zabierając się na Instagram, Gabriella udostępniła film i kilka zdjęć, aby dać fanom wgląd w ich wakacje.

W klipie Gabriela Demetriades wyjmuje kamerę i zerka na siebie, ciesząc się deszczem. Stałem przy zbiorniku wodnym otoczonym zielenią. Podzieliła się również zdjęciami Arjuna z jego córkami Gabriellą i Ericiem oraz duetem matka-syn na lotnisku. Ostatnie zdjęcie przedstawiało randkę Arjuna i Gabrielli.

Gabriella nie wymieniła miejsca, do którego rodzina pojechała na wakacje. Napisała swój post: „Odrobina słonej wody zawsze załatwia sprawę #timeout”. Jednak fani szybko przywitali ich w Goa, podczas gdy ktoś nazwał miejsce Aldona, wioską w Goa.

+

Gabriella Demetriades udostępniła zdjęcie ze swojego treningu.
Gabriella Demetriades udostępniła wideo, ponieważ cieszyła się z pobytu.
Gabriella Demetriades udostępniła wideo, ponieważ cieszyła się z pobytu.
Eric stał obok psów.
Eric stał obok psów.
Gabriella Demetriades rzuciła okiem na ich wakacje.
Gabriella Demetriades rzuciła okiem na ich wakacje.
Gabriella Demetriades rzuciła okiem na ulewę.
Gabriella Demetriades rzuciła okiem na ulewę.
Gabriella Demetriades również rzuciła okiem na zieleń.
Gabriella Demetriades również rzuciła okiem na zieleń.
Był tam zbiornik wodny otoczony zielenią.
Był tam zbiornik wodny otoczony zielenią.

Zapożyczyła także swoje historie na Instagramie i udostępniła film i zdjęcia, ciesząc się swoim pobytem. W jednym widzimy Erica stojącego obok dwóch psów, podczas gdy w drugim Gabriella zostaje schwytana podczas ćwiczeń.

Podróż rozpoczyna się kilka tygodni po powrocie Arjuna z Londynu, gdzie udał się, by spędzić czas ze swoją najstarszą córką Mahiką. Dzieląc się spojrzeniem na spotkanie z Mahiką i jej kolegami z klasy, wraz z Arikiem, Arjun napisała na Instagramie: „Dzień ojca. Spędziliśmy wspaniały dzień z Mahiką i niektórymi z jej kolegów z klasy i dyskutowaliśmy z wielką introspekcją, z tymi młodymi aspirującymi filmowcami / aktorami którzy oprowadzili mnie po ich wyjątkowym kampusie na Ealing. Nie mogę się doczekać wyścigu w Hyde Parku.

Wcześniej Arjun pojechał do Budapesztu z Gabriellą i Arikiem, aby nakręcić Dakkada.

Aktor był wcześniej żonaty z posagiem Jessiki, z którą miał dwie córki. Rozstali się w 2018 roku. Kilka miesięcy później Arjun nawiązał związek z oficjalną modelką Gabriellą Demetriades. W 2019 roku powitali syna Erica.

Przeczytaj także | Arjun Rampal spotyka przyjaciół swojej córki Mahiki w Londynie w towarzystwie syna Eric

READ  Nintendo zapewnia „znaczne” wsparcie finansowe Forever Entertainment, aby wydać więcej gier na Switcha

Aktor był ostatnio widziany w lakierze do paznokci. Ma na koncie wiele filmów, takich jak Dhaakad, Gwałciciel i Bitwa pod Bhimą Koregaon.