Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Węgry osiągnęły porozumienie polityczne w sprawie dostaw LNG do Polski

Węgry osiągnęły porozumienie polityczne w sprawie dostaw LNG do Polski

handel

Zdjęcie za pośrednictwem Shutterstock.com

Węgry osiągnęły porozumienie polityczne, które otwiera drogę do dostaw gazu z budowanego terminalu LNG w Gdańsku, poinformował minister spraw zagranicznych i handlu Peter Sjärto po środowym spotkaniu z ministrem energetyki Polski Anną Moskową, podała państwowa agencja informacyjna MTI. raporty.

Przemawiając w Karpaczu, gdzie uczestniczy w forum gospodarczym, Siarto w oświadczeniu wydanym przez jego ministerstwo stwierdził, że terminal LNG stwarza nową szansę na dywersyfikację dostaw energii dla Węgier.

Terminal LNG będzie miał zdolność eksportową na poziomie od 4 do 4,5 miliarda metrów sześciennych rocznie.

Zwrócił uwagę na istnienie powiązań pomiędzy sieciami gazowymi w Polsce, Słowacji, Słowacji i Węgrzech.

Dodał, że zamiar kontraktowania mocy stacji wyraził węgierski koncern energetyczny MVM, dodając, że we wrześniu rozpoczął się wiążący etap rezerwacji mocy.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać Państwu pomyślne wiadomości biznesowe, informacje, którym można zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i prezentowane bez strachu i przychylności.

Organizacje dziennikarskie na całym świecie starały się znaleźć model biznesowy, który umożliwiłby im dalsze doskonalenie się bez utraty wydajności. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, czyli czytelników.

Tę samą szansę chcielibyśmy zaoferować naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk „Wsparcie BBJ” i możesz wybrać, ile i jak często będziesz nam przesyłać swoje datki.

READ  Orkla przejmuje Cake Decor, For All Baking, Wielka Brytania | Wiadomości z branży spożywczej