Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ultranowoczesne biuro z pokojami Zoom może być najlepszą przestrzenią do pracy w Leeds

W Leeds pojawia się nowa przestrzeń biurowa – wyposażona w niestandardowe „Pokoje Zoom” i ultranowoczesne umeblowanie.

Spacemade ogłosiło otwarcie nowej przestrzeni coworkingowej w budynku Park House w centrum Leeds, 15 lipca.

Rozległa przestrzeń o powierzchni 4000 stóp kwadratowych zostanie całkowicie przekształcona w nowoczesne centrum coworkingowe dla firm, przedsiębiorców i pracowników zdalnych poszukujących elastyczności i ducha społeczności.

CZYTAJ WIĘCEJ: Leeds GB Amir Khan uderza Borisa Johnsona o Lorraine, gdy premier potępia rasistowskie nadużycia wymierzone w graczy z Anglii

Dzięki dużej dostępnej przestrzeni roboczej będzie również oferować różnorodne usługi, takie jak pokoje konwergencji, obszary do pracy grupowej i przestrzenie do odpoczynku.

Udostępnione zdjęcia nowego miejsca pracy przedstawiają ultranowoczesne meble, torby na biurko i eleganckie sale konferencyjne oraz mnóstwo miejsc dla pracowników.

Biuro znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji, z widokiem na zielony Park Square i zaledwie pięć minut spacerem od stacji Leeds.

Otaczają go również jedne z najlepszych barów i restauracji w mieście, a także jedna z najsłynniejszych palarni kawy w mieście i włoska restauracja La Bottega Milanese – która będzie otwarta dla publiczności, a także dla tych, którzy pracują w parku Dom.

Współzałożyciel Spacemade, Jonny Rosenblatt, powiedział: „W ciągu ostatniego roku stało się bardzo jasne, że wzorce pracy ludzi ewoluowały.

Elastyczność jest najważniejsza, a nasze przestrzenie są zaprojektowane tak, aby pomagać firmom i ich pracownikom w nowych mieszanych harmonogramach pracy.

„Ta wspólna i innowacyjna przestrzeń jest przeznaczona dla osób, które chcą elastycznej opcji pracy w sercu miasta”.

Kontynuował: „Połączyliśmy nowoczesną technologię i design z elegancką historią tego miejsca.

Wpisz swój kod pocztowy, aby dowiedzieć się, co się dzieje w Twoim miejscu zamieszkania

„Oprócz udostępniania zarówno hot desków, jak i biurek stacjonarnych dla osób indywidualnych lub małych zespołów, dostępne są również sale konferencyjne dla większych grup, które chcą współpracować.

READ  Zarobiłem 400 funtów wynajmując własne miejsce parkingowe - oto jak ty też możesz

„Ta przestrzeń zapewnia prywatne pokoje robocze, a także oddzielne pokoje spotkań mistrzów, dzięki czemu członkowie mogą wybrać przestrzeń, która najbardziej im odpowiada”.

Ten projekt następuje po pierwszej fazie, kiedy po przejęciu eksploatacji budynku przeprowadziłem luksusową modernizację biur o powierzchni 16 000 stóp kwadratowych na wyższych piętrach.

Firma dodała, że ​​nowa przestrzeń coworkingowa na parterze uzupełnia wizję zapewnienia „prawdziwie elastycznej przestrzeni do pracy, wnoszącej energię odnawialną do tego obszaru”.

Spacemade organizuje dzień otwarcia w czwartek 15 lipca w godzinach 9:00-16:00.

wiedzieć więcej , Kliknij tutaj:

Aby otrzymywać najnowsze aktualizacje e-mail od Leeds na żywo, kliknij tutaj.