Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twitter ma nowy dźwięk tweeta

niewielu z nas w krawędź Zauważyłem coś nowego w aplikacji Twitter na iOS: gdy zrezygnujesz z odświeżania swojego kanału, możesz usłyszeć nowe dźwięki. Jednym z nich jest mały tweet, który jest odtwarzany, gdy po raz pierwszy wyciągasz kanał, a po zakończeniu aktualizacji kanału możesz usłyszeć krótki tweet z potwierdzeniem. (Chociaż dźwięki są bardziej zautomatyzowane niż jakikolwiek prawdziwy ptak, jakiego kiedykolwiek słyszałem.)

Nagrałem to Możesz usłyszeć to, co ja słyszę. Jest trochę inny niż krótki „pop”, który prawdopodobnie słyszałeś wcześniej w aktualizacji.

Nie jesteśmy do końca pewni, kiedy rozpocznie się zmiana, ale po raz pierwszy zauważyliśmy to w piątkowe popołudnie i zobaczyliśmy Pakiet Z Tweety O nowym Peep z piątku też. Jest też kilka tweetów, które wspominają o tweetach z przeszłości Mąż tygodniCo może oznaczać, że Twitter rozwijał go powoli przed większym wydaniem.

Wygląda na to, że to nie tylko zmiana na iOS. Jeden Brzeg Pracownik Androida czasami słyszy drugi nowy dźwięk, który opisujesz, niektóre tweety, które znalazłem, zostały rozesłane Z Android.

Jeśli chcesz słyszeć dźwięki na telefonie, po prostu przesuń palcem w dół, aby odświeżyć swój kanał. Jeśli go nie słyszysz, spróbuj wymusić zamknięcie aplikacji Twitter i otwórz ją ponownie (u mnie to działa) i upewnij się, że używasz najnowszej wersji aplikacji. Nie jesteśmy pewni, jak często to się dzieje, więc możesz nie mieć jeszcze dźwięków, nawet jeśli spróbujesz wykonać te czynności.

Teraz, jeśli mi pozwolisz, zaktualizuję aplikację, aby ponownie słyszeć piękne nowe dźwięki. i ponownie. Może po prostu znowu. Ostatni raz obiecuję…

READ  GTA Online: Wszystkie samochody i pojazdy kompatybilne z własnymi ulepszeniami tuningowymi firmy Hao