Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trafford Centre odsłania ogromną przestrzeń zewnętrzną na letnie imprezy towarzyskie z plażą, terenami targowymi, barami i rozrywką

W Trafford Centre odsłonięto ogromne miejsce na imprezy plenerowe, które zostanie otwarte latem i będzie zawierać plażę, wycieczki po terenach targowych, pop-up bary i restauracje.

Summer Social łączy w sobie całą staromodną zabawę z galerii wraz z plażą o powierzchni 8000 stóp kwadratowych, muzyką na żywo i rozrywką, szeregiem barów, wyskakujących restauracji i sceneriami do robienia selfie.

Niezależne marki żywności i napojów również pojawią się latem, zaczynając od The Angelic, Kitakaze i Boujee Bar – różowego marzenia Instagrammera założonego przez gwiazdę Real Housewives z Cheshire, Lystrę Adams w całej jej różowej chwale.

Czytaj więcej : Przy plaży Splash Park otwiera się za darmo w Lytham St Annes na letnie wakacje العطلةة

Istnieje również zadaszone miejsce na imprezy, gdzie ludzie mogą odpocząć i cieszyć się sportem, muzyką na żywo i rozrywką, jeśli pogoda się zmieni.


Odwiedzający mogą doświadczyć całej zabawy z targów dzięki ekscytującym przejażdżkom dla młodych i starszych, w tym The Star Flyer, Log Flume, Apple Coaster i Cruise Ship.

Summer Social znajduje się poza Orientem, naprzeciwko wejścia do Wielkiej Sali i jest teraz otwarta codziennie do 5 września.

Godziny otwarcia to codziennie od 11:00 do 21:00, a jadalnia i miejsce na imprezy otwarte od 12:00 do 22:00 od niedzieli do czwartku oraz od 12:00 do 23:00 w piątek i sobotę.

Zwiedzanie terenów targowych w Trafford Centre Summer Social

Muzycy na żywo, artyści uliczni i koncerty będą mile widziani, a zadaszona sala teatralna będzie gospodarzem wydarzeń Trafford Discovers przez całe lato.

Artyści zainteresowani występami powinni kontaktować się z centrum poprzez jego kanały społecznościowe.

Przestrzeń restauracyjna i eventowa jest otwarta dla każdego, kto chce usiąść, odpocząć i napić się czegoś do jedzenia i picia.

Opłata za wstęp na plażę wynosi 3,50 GBP (3 GBP, jeśli zarezerwowano z wyprzedzeniem), a wycieczki po wesołych miasteczkach wyceniane są indywidualnie.

READ  Kosmos: jedyne całkowite zaćmienie Słońca w 2021 roku nastąpi jutro – nad częściami Antarktydy

Trafford Center uruchomiło plażę w sam raz na letnie wakacje عطلة

Zalecane są wcześniejsze rezerwacje, aby uniknąć rozczarowania.

Pakiety żetonów i bransoletki będą dostępne do wcześniejszej rezerwacji dla rodzin i przyjaciół, którzy chcą spędzić popołudnie lub wieczór na przejażdżkach, jedzeniu, napojach i spędzaniu czasu na plaży – co zapewni również szereg zniżek detalicznych, z których można skorzystać w samym centrum .

Zoe Inman, dyrektor centrum, powiedziała: „Summer Social stanie się wyjątkowym i przestronnym miejscem na świeżym powietrzu, zapewniając ludziom bezpieczną przestrzeń do gromadzenia się, jedzenia, picia i zabawy.

„Dzięki ponad 200 sklepom, restauracjom i rozrywkom do zwiedzania również w samym centrum, nadszedł czas, aby zaplanować ekscytujący dzień w Trafford Centre tego lata – nie zapomnij o kremie do opalania”.


Pierwszy duży pop-up bar i restauracja na stronie, całkowicie różowa Boujee w Manchesterze, została uruchomiona w czwartek ze współwłaścicielką, gwiazdą Real Housewives of Cheshire, Lystrą Adams.

Richie Bagnall, dyrektor operacyjny w Boogie, dodał: „Załoga Boogie jest bardzo podekscytowana dołączeniem do Summer Social w The Trafford Center i otwarciem na miejscu od czwartku, 22 lipca.

„Boujee otworzyło swoją flagową lokalizację w grudniu w Liverpoolu i od tego czasu wszystko wygląda dla nas coraz bardziej Boujee!

Letni styl selfie społecznościowy نمط

„Obecnie jesteśmy na piątym miejscu i jeszcze w tym roku mamy coś ekscytującego do ogłoszenia.

„Przenosimy najlepsze kawałki boogie na Trafford Center przez całe lato i nie możemy się doczekać więcej zabawy, papierowych i boogie wibracji w Trafford Centre w ciągu najbliższych kilku miesięcy!”


Podczas gdy rząd złagodził ograniczenia blokowania w tym tygodniu, Trafford Center twierdzi, że określone limity pojemności pozostaną na miejscu dla Summer Social, a odwiedzający mogą nosić zakrycie twarzy, jeśli chcą.

READ  Morpheus Space Engines forsują serię A o wartości 28 milionów dolarów • TechCrunch

Aby uzyskać więcej informacji, wcześniejszej rezerwacji i opcji bransoletek, odwiedź traffordcentre.co.uk/whatson/summersocial.