Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

To niesamowity kolor paznokci, który każdy chce nosić tej wiosny

Nasz zespół jest zaangażowany w znajdowanie i informowanie Cię o produktach i oferty kochamy. Jeśli Tobie również się podobają i zdecydujesz się na zakup przez poniższe linki, możemy otrzymać prowizję. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Wiosna nadeszła! I chociaż wszyscy kochamy trochę OBI Lincoln Park po zmroku, nadszedł czas, aby trochę porzucić nastrojowy lakier do paznokci. Zamiast tego pomaluj paznokcie jaśniejszym, jaśniejszym kolorem — na przykład zielonym. Tak jeśli TIK Tok Czy coś wskazuje na to, że zielone paznokcie będą „to” kolorem sezonu.

zielone to wspólny Jest to jasny jasnozielony kolor – nic zbyt ciemnego ani przypominającego dżunglę. Pomyśl o tej wiośnie wspólny Zielony jak kolor świeżo skoszonej trawy, łodyg lawendy, soku z selera czy nawet miętowych lodów z kawałkami czekolady. Nie myl tego z zeszłorocznym trendem neonowej zieleni kelly. Jest bardziej miękki.

Cóż, jeśli chcesz zobaczyć, o jakich zielonych odcieniach mówię, spójrz poniżej na trzy lakiery do paznokci, które pomogą ci uzyskać efekt tej wiosny.

Ten kremowo-zielony odcień od OPI jest częścią nowej wiosennej kolekcji, a marka określa go jako odcień „miodowy”.

Jeśli nie jesteś pewna, czy poradzisz sobie z pełnym jaskrawo zielonym manicure, Essie’s Turquoise & Caicos ma niebieski, pastelowy, miętowy odcień. Odcień to klasyk Essie, jeśli mnie pytasz.

Cóż, ten jest dla bardziej odważnych dziewczyn, które uwielbiają popijać margaritę przy basenie. Dopasuj swoje paznokcie koktajl Z jednoetapowym mani Orly – przy tej formule nie musisz używać bazy ani top coatu.

Możesz rozpoznać Gucciego jako odważnego moda Marka, więc nic dziwnego, że oferuje tę oszałamiającą zieleń w swojej linii lakierów do paznokci. Nazwa nawiązuje do broadwayowskiej piosenki „Wicked”.

Jeśli kochasz odrobinę blasku, ten połysk od Urban Outfitters zapewni. Zdaniem recenzentów lakier ten również szybko wysycha.

READ  7 rzeczy do zrobienia podczas tego weekendowego festiwalu Perogi - Indianapolis Monthly

Więcej od Nieznany:

Podczas rodzinnych wakacji James Van Der Beek przypadkowo wpada w pułapkę zagadki z lat 90.: „Czy mogę się pochwalić moimi dziećmi?”

Jestem Sephora’s Rouge i oto jak zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na wiosennej wyprzedaży Sephora

Jeśli chcesz niekończących się komplementów „Dobrze pachniesz”, oto 10 najlepszych długotrwałych perfum do kupienia

To są konturówki do ust, które dały Daisy Jones jej charakterystyczną czerwoną wargę w „Daisy Jones & the Six”

Poczta To niesamowity kolor paznokci, który każdy chce nosić tej wiosny Zadebiutował w wiedzy.

Pierwotnie opublikowane