Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

The Rolling Stones wydają nowy album „Hackney Diamonds”;  Bruce Springsteen odwołuje swoją trasę koncertową zaplanowaną na 8 września, powołując się na wrzody trawienne i nie tylko

The Rolling Stones wydają nowy album „Hackney Diamonds”; Bruce Springsteen odwołuje swoją trasę koncertową zaplanowaną na 8 września, powołując się na wrzody trawienne i nie tylko

Oto podsumowanie bieżących wiadomości rozrywkowych.

The Rolling Stones wydają nowy album „Hackney Diamonds”

The Rolling Stones ogłosili „Hackney Diamonds”, swój pierwszy album z oryginalną muzyką od 18 lat i pierwszy od śmierci perkusisty Charliego Wattsa, który zagrał w dwóch utworach, w środę w Hackney Empire. Członkowie 61-letniego zespołu, Mick Jagger, Keith Richards i Ronnie Wood, pojawili się na scenie w londyńskim teatrze, aby omówić nagranie przed premierą teledysku do singla „Angry”, w którym występuje aktorka Sydney Sweeney . .

Bruce Springsteen odwołał swoje ósme wrześniowe trasy koncertowe, powołując się na wrzody trawienne

Weteran rocka Bruce Springsteen powiedział w środę, że odłoży na czas nieokreślony osiem tras koncertowych ze swoim zespołem „E Street” w tym miesiącu ze względu na leczenie, które przechodzi na wrzód trawienny. Springsteen (73 l.) obiecał przełożyć odwołane występy, zaczynając od występu zaplanowanego na czwartek w JMA Wireless Dome w Syracuse w stanie Nowy Jork, a także na wcześniej przeoczonym terminie w Filadelfii kilka tygodni temu.

Wstrząsający dramat imigrantów uwydatnia okrucieństwo na europejskich granicach

Po tym, jak media odmówiono dostępu do migrantów desperacko próbujących przekroczyć granicę polsko-białoruską, reżyserka Agnieszka Holland postanawia wkroczyć i nakręcić wstrząsający film o ich losie. Film „Zielone granice”, którego premiera odbędzie się we wtorek na Festiwalu Filmowym w Wenecji, opowiada historię uchodźców, filantropów, aktywistów i funkcjonariuszy straży granicznej, których losy krzyżują się w zimnych lasach i bagnach pomiędzy obydwoma krajami Europy Wschodniej.

Ostatni występ Ryuichi Sakamoto uchwycony przez jego syna w „Opus” w Wenecji

Pod koniec 2022 roku znany japoński muzyk Ryuichi Sakamoto, cierpiący na nieuleczalnego raka, spędził dziewięć dni w tokijskim studiu, wykonując 20 swoich najbardziej ukochanych utworów w swojej karierze. Jego syn Neo Sora przekształcił to proste wykonanie, w którym wystąpił jedynie Sakamoto i fortepian, w dzieło muzyczne, które zostanie pokazane na Festiwalu Filmowym w Wenecji jakieś sześć miesięcy po 71-letnim kompozytorze. Zmarł.

READ  Bezpłatny wieczór filmowy w piątek i sobotę w Wellsville w audytorium Nancy Howe

The Rolling Stones ogłaszają swój nowy album „Hackney Diamonds”

The Rolling Stones zamierzają wydać „Hackney Diamonds”, swój pierwszy album z oryginalną muzyką od 18 lat. Zespół, który powstał ponad sześćdziesiąt lat temu, ogłosił na X, dawniej Twitterze, „nowy album, nową muzykę, nową erę”, a szczegóły ujawniono w środę.

Największy bilet Lwowa: sala koncertowa, która ożywia repertuar Ukrainy

Sala koncertowa na zachodniej Ukrainie co wieczór wypełnia się programem muzyki klasycznej, przywracającym utracone i zaniedbane utwory z repertuaru ukraińskiego, często z udziałem orkiestry, która uciekła ze strefy działań wojennych. Naloty czasami zakłócają koncerty, a podczas przerw w dostawie prądu muzycy grają przy świecach, ale lwowska Sala Organowa, mieszcząca się w okazałym XVII-wiecznym dawnym kościele katolickim, stała się jednym z najpopularniejszych biletów w mieście.

Bezczelny, oryginalny, poetycki: wpływ hip-hopu na modę trwa

Ponieważ hip-hop obchodzi w tym roku 50. rocznicę istnienia, oczekuje się, że elementy tej kultury pojawią się na wybiegu podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku odbywającego się w dniach 8–13 września, kiedy amerykańscy projektanci zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. „Modę hip-hopową definiuje jej śmiałość, oryginalność i werbalna symfonia. Wiesz, hip-hop to poezja” – powiedział projektant mody i przedsiębiorca John Ambrose, dyrektor kreatywny Pumy.

Ava DuVernay przechodzi do historii premierą swojego filmu „Origin” w Wenecji

Wielokrotnie nagradzana reżyserka Ava DuVernay została pierwszą Afroamerykanką, która zgłosiła film do konkursu Festiwalu Filmowego w Wenecji, pokonując sceptyków, którzy próbowali odwieść ją od zgłoszenia. „Jako czarnoskórym filmowcom powiedziano nam, że ludzie, którzy kochają filmy w innych częściach świata, nie przejmują się naszymi historiami” – DuVernay powiedziała reporterom przed premierą jej poruszającego i skłaniającego do myślenia filmu „Origin”.

(Przy udziale agencji.)