Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Taco Pierogi to przekąska Bull Mix, której potrzebujemy

Taco Pierogi to przekąska Bull Mix, której potrzebujemy

Dwie polskie firmy spożywcze w metrze Detroit zaczynają tego lata oferować zabawne, polskie tacos na ulicach.

Po zobaczeniu przykładu w mediach społecznościowych, Polish Village Cafe w Hamtramck i Pietrzyk Pierogi (pop-up shop, który sprzedaje również na Gratiot Central Market w Detroit) niedawno wprowadziły na rynek tacos z pierogami.

Robione są z pierogów na spodzie i nadziewane pokrojoną w plasterki kiełbasą, kiszoną kapustą, grillowaną cebulą i nie tylko. Mają kształt tacos, ale smakują jak polskie jedzenie.

Inspirację zaczerpnął od internetowego szefa kuchni Josha Elkina, znanego z innowacyjnych mikstur, takich jak rigatoni taco ze smażoną skórką z kurczaka i trzymaną w ręku wołowiną Wellington.

Polish Village Cafe, ulubiona kawiarnia starej szkoły, do tego stopnia, że ​​dopiero niedawno zaczęto przyjmować karty kredytowe, w zeszłym miesiącu serwowała tacos z pierogami jako danie specjalne i wyprzedała się w porze lunchu. Powiedziano nam, że polskojęzyczni eksperci kulinarni restauracji używają większych pierogów niż standardowe pierogi i że nie są one niczym nadziewane. Nadziewają plasterkami polskiej kiełbasy mieszanką kapusty, boczku, cebuli i tajemniczych składników.