Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szukamy Ciebie

Uważaj: Aktualności Szukasz bardziej lokalnych dźwięków. Zdjęcie autorstwa Megan Fisher

Czy masz specjalizację lub zainteresowania, którymi chciałbyś się podzielić z innymi?

Lub pasja, która Cię ekscytuje – czujesz, że podnieca innych?

Chcemy z tobą porozmawiać.

Aktualności Szukam więcej lokalnych głosów – współpracowników, którzy pracują z domu, w naszym biurze lub obu – którzy mogą ułożyć zdanie razem (mamy również podredaktorów, aby naprawić rzeczy), ale co najważniejsze, czują, że mogą łączyć się z ludźmi o podobnych poglądach w społeczność i region .

Może jesteś sprytny w kuchni i lubisz dzielić się swoimi pomysłami, skrótami i przepisami.

Może kochasz ogrodnictwo i chcesz pomóc innym – bo tylko gdyby wiedzieli, czego się nauczyłeś, o ile łatwiejsza byłaby ich podróż.

A może stałeś się ekspertem od „zamówień w” – i informuj naszych czytelników o nowych menu lub restauracjach.

A może jesteś najlepszym graczem w historii i możesz poprowadzić innych do najlepszych w Netflix, Stan itp.

Możesz też pracować w firmie lub branży, w której Twoja wiedza na temat produktów, nowych rozwiązań lub najnowszych wiadomości wewnętrznych jest bardzo interesująca dla grupy w naszej społeczności. Porozmawiajmy o wzajemnie korzystnym układzie!

Oto kilka rzeczy, które nasi czytelnicy chcą wiedzieć:

co się dzieje

Ludzie chcą wiedzieć, co się dzieje – programy, filmy, imprezy, opcje dla dzieci, gdzie zabrać gości na weekend. Jeśli jesteś zorganizowany i podoba Ci się pomysł stworzenia bogatego tygodniowego menu, które przemawia do mieszkańców, zadzwoń do nas.

wiadomości społecznościowe

Oczywiście wszyscy jesteśmy zainteresowani ludźmi. Masz dobrą sieć? Na Facebooku, Instagramie, Snapchacie czy WhatsAppie? Lubimy czerpać „najlepsze z najlepszych” z mediów społecznościowych, aby więcej mieszkańców mogło usłyszeć, co robią inni. wygląda jak ty?

Sporty

Mamy najlepsze relacje sportowe ze wszystkich regionalnych gazet w Australii, z wyjątkiem żadnej. Ale nadal nie możemy ogarnąć wszystkiego. Chcesz dowiedzieć się więcej o sporcie, który Cię pasjonuje? Jazda rowerem? Bucciego? baseball? Strzelanie do błota czy pistoletu? A może po prostu opowiadasz ludziom o klubach piłkarskich/netballowych/krykietowych/softball/hokejowych? porozmawiaj z nami.

wszystko idzie

Możesz mieć inne pomysły i chcielibyśmy je usłyszeć. próbować! Sprawdź się! Pomożemy Ci dopracować słowa i damy Ci narzędzia potrzebne do nawiązania kontaktu z czytelnikami wiadomości w całym regionie. Czy możesz podzielić się swoją pasją? raz w tygodniu? raz w miesiącu? co dwa tygodnie? Nie obchodzi nas to – chcemy z tobą porozmawiać.

A co najlepsze, zapłacimy Ci za to!

korzyść? Skontaktuj się z nami i wyślij próbkę tego, co chciałbyś napisać, aby zwrócić naszą uwagę Aktualności czytelnicy.

[email protected]

(03) 5820 3222

READ  Sophie, hrabina Wessex, odbywa emocjonalne spotkanie z przyjaciółką przez telefon | rozrywka