Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Horror z nianią po raz pierwszy otrzymuje kinową datę premiery i Prime Video

Film miał swoją światową premierę w 2022 roku na Sundance Film Festival i został nagrodzony Grand Jury Prize. Po pomyślnym nabyciu praw do tego produktu, Amazon Studios w końcu ustaliło datę premiery oryginalnego filmu. Film kinowy i przesyłany strumieniowo ma teraz swoją premierę — a teraz jest wyznaczona data premiery nadchodzącego scenariusza uznanego horroru.

Nadchodząca powieść zespołu trafi do kin 23 listopada, a wideoklip nagrany 16 grudnia. Film rozpocznie się w momencie, gdy wyznaczona zostanie data kinowej premiery dramatu wojennego Oddanie i półbiograficznego filmu Stevena Spielberga Fabelmans.

Wraz z ogłoszoną datą Amazon opublikował również dwa nowe obrazy z nowego filmu, które możesz sprawdzić później. Zaprojektowali główną postać Anny Diops.

niania zobacz galerię

The Nanny została napisana i wyreżyserowana przez początkującego reżysera Nikiato Jusu. Jest Anna Diop (Tytani), Michelle Monaghan (Kiss Kiss Bang Bang Bang), Cinquah Walls (piątek Night Light), Morgan Spector (dla Polskiego Zakonu Ludowego), Rose Decker i Leslie Ogams (Roots).

Film wyjaśnia, jak Ayesha jest guwernantką, która pracuje w dystyngowanej rezydencji w Nowym Jorku. Po przybyciu syna, którego zostawiła w Senegalu, tajemnicza nadprzyrodzona obecność wdziera się w jej rzeczywistość i zagraża amerykańskiemu marzeniu, z którym tak ciężko się zmaga.

Ten film przedstawia japońską artystkę Yuku, Nikki Moulterie, Ryana Hellera, Sumalee Montano, Grace Lay i Rebeccę Cammaratę. Film został wyprodukowany przez Stay Gold Features, Topic Studios i LinLay Productions.

READ  God of War, Sonic Frontiers i Mistrzostwa Świata FIFA to największy tydzień premier nowych gier | Gry | zabawa