Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szlak sztuki w East Auckland – Times

Szlak sztuki w East Auckland – Times

Szlak sztuki East Auckland biegnie od 14 lipca do 1 sierpnia.

Coroczny Auckland Elemental Festival ma przekształcić East Auckland w artystyczną, zatłoczoną dzielnicę.

Turystyka East Auckland przyciąga odwiedzających do różnych miejsc wzdłuż ekscytującego szlaku sztuki dzięki serii pomysłowych i inspirujących wydarzeń od 14 lipca do 1 sierpnia.

W lokalnych galeriach sztuki można podziwiać różnorodne dzieła sztuki i wystawy. Są też występy artystów na żywo oraz zaplanowane warsztaty.

Zobacz, jak studenci z lokalnych uczelni malują w Art Lounge, a także codzienne pokazy rysunku o 11:00 i 14:00, które członkowie Howick Art Group podczas ich corocznej wystawy w The Fencible Lounge.

Joe Nichols ma występ na żywo w Uxbridge w piątek, 23 lipca.

Jest wiele do zobaczenia, mówi Annette Smart, koordynatorka ds. turystyki w East Auckland.

„Artyści z Clevedon wystąpią w niedzielę w Clevedon Creatives + Co, a Tim Els i Merv Appleton otworzą swoje studia na jeden dzień.

„Wszelkie rodzaje i odmiany warsztatów z zabawnymi warsztatami dla dzieci są dostępne w Howick Historical Village oraz Brookby Barn i Polish Heritage Museum.”

Kulminacją różnorodnych wydarzeń będzie dyskoteka Retro Ice Disco, w której łyżwiarze będą mogli zaprezentować swoje umiejętności taneczne.

„Chcemy, aby ludzie cieszyli się naszym obszarem i doświadczali niesamowitej sztuki i talentu, jaki mamy tutaj w East Auckland” – mówi Smart.

po więcej informacji https://www.a ridden.com/elementalfestival/events/east-a-background-art-trail i dalej https://www.esta Auckland Emergency. co.nz/ostatnie/wydarzenia

READ  Strach o przyszłość po masowej śmierci ryb w Odrze w Polsce