Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szkolenie strzelców aktywnych ALERRT odbywa się w Polsce

Szkolenie strzelców aktywnych ALERRT odbywa się w Polsce

POLSKA, Ohio (WKBN) — Komenda Policji Okręgu Miejskiego w Polsce współpracuje z lokalnym okręgiem szkolnym w Polsce i powiernikami nad dużym zintegrowanym ćwiczeniem policyjnym o nazwie ALERRT.

ALERRT to finansowany ze środków federalnych, uznany w całym kraju kurs szkolenia aktywnych strzelców z Teksasu. Stanowi zaawansowane szkolenie w zakresie szybkiego reagowania organów ścigania.

ALERRT to nowe podejście do bezpieczeństwa strzelców szkolnych Rap Tragedia w szkole podstawowej w UvaldeTeksas w maju ubiegłego roku.

W zeszłym miesiącu departament policji zwrócił się do okręgu szkolnego w sprawie wykorzystania pustej szkoły podstawowej do nowego i innowacyjnego szkolenia strzelców aktywnych. Stąd sale lekcyjne, korytarze i sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Old Union są wykorzystywane do ćwiczeń.

Szkolenie ma na celu między innymi przygotowanie funkcjonariuszy organów ścigania do izolowania, odwracania uwagi i neutralizowania aktywnego strzelca.

„Są zmiany w ALICE, z których korzystaliśmy wcześniej. Więc to jest ulepszenie. Jest o wiele więcej technik, więcej innowacji, a oni stale rozwijają i rozwijają strategie, ponieważ zawsze się zmienia i zawsze ewoluuje” – powiedział nadinspektor Craig Hockenberry.

Nie tylko ci z okręgu szkolnego odnoszą korzyści ze szkolenia. 13 funkcjonariuszy z 12 agencji terenowych w północno-wschodnim Ohio bierze udział w programie, aby zostać Certyfikowanymi Trenerami ALERRT.

„Teraz mają kwalifikacje, aby wrócić i szkolić trenerów po kilku dodatkowych szkoleniach. Będą więc nadal szkolić i angażować swoich oficerów ds. Zasobów szkolnych” – powiedział Hockenberry.

Funkcjonariusze będą prowadzić szkolenia dwa razy w miesiącu w szkołach podstawowych do czasu zakończenia programu.

„Musimy nadal trenować. Nigdy nie wiemy, co się wydarzy, a bycie gotowym i przygotowanym jest bardzo ważne nie tylko dla naszych pracowników i uczniów, ale także dla społeczności” – powiedział Hockenberry.

Powiernicy i okręg szkolny nadal współpracują, aby polskie szkoły, ich pracownicy i uczniowie byli bezpieczni.

READ  Polska góruje nad Rosją w sprawie „manipulacji” światowym gazem | Aktualności

Policjanci, którzy chcą wziąć udział w szkoleniu ALERRT sierż. Rob White z wydziału policji w Austintown.