Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szefowie Sił Powietrznych NATO dyskutują o tym, jak jeszcze bardziej przyspieszyć integrację Sił Powietrznych i Kosmosu> Siły Powietrzne> Zobacz artykuł


Zebrali się szefowie sojuszników i partnerów Baza lotnicza Ramstein śródsemestralny NATO Sympozjum Szefów Sił Powietrznych 16 marca.

Gospodarzem sił powietrznych USA gen. Jamesa HeckeraI US Air Force – Europejskie Siły Powietrzne w Afryce Dowódco, spotkanie umożliwiło szefom sił powietrznych sojuszu spotkanie i współpracę na rzecz wspólnego sukcesu i wspólnych szans w przyszłości. Ta iteracja zawierała artykuły dotyczące najnowszych wydarzeń w NATO Ochrona powietrza Wysiłek po wschodniej stronie koalicji i wymagania zintegrowanego systemu obrony przeciwlotniczej. Dyskusje koncentrowały się również na tym, jak unowocześnić i udoskonalić bazy lotnicze na potrzeby operacji bojowych oraz przyspieszyć zintegrowane wysiłki NATO w zakresie obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej.

wojsko USA generała Christophera Cavolii Naczelnego Dowódcy Sił Sojuszniczych w Europie i Amerykańskie Dowództwo Europejskie Dowódca, na webinar za pośrednictwem wideokonferencji i podziel się swoimi spostrzeżeniami ze społecznością lotnictwa i przestrzeni kosmicznej NATO.

Wiceprezes Sił Powietrznych Włoch, generał porucznik Aurelio Colagrande, przekazał podstawowe informacje na temat stulecia Sił Powietrznych Włoch, a dowódca Sił Powietrznych Chorwackich Sił Powietrznych gen. bryg. Generał Michał Kryanik przedstawił aktualne informacje na temat programu modernizacji sił zbrojnych swojego kraju.Hecker powiedział: „Mam wielką przyjemność gościć ponownie przedstawicieli wysokiego szczebla z Sił Powietrznych NATO w Kwaterze Głównej AIRCOM na pierwszej edycji Sympozjum Szefów Sił Powietrznych NATO 2023. To zawsze świetna okazja do zacieśnienia relacji i poprawy komunikacji między wszystkimi. Jestem przekonany, że jest to idealne forum do ułatwienia szczerych, otwartych i produktywnych dyskusji, szczególnie w związku ze szczytem w Wilnie w lipcu 2023 r. Odbyliśmy znaczące wymiany zdań na temat energii powietrznej i kosmicznej związanej z ogólnym tematem sympozjum, Przyspieszenie integracji”. „


Oprócz Szefów Sił Powietrznych w osobnej konferencji w tym samym czasie uczestniczyli najwyżsi dowódcy Sił Powietrznych Sojuszu. Starsi szeregowi przywódcy reprezentują swojego dowódcę, przekazując zaciągniętym pracownikom cele dowódcy i kierunki przywództwa, jednocześnie reprezentując dowódcy poglądy i obawy zaciągniętego personelu. Poprawia komunikację i promuje lepsze zrozumienie potrzeb i perspektyw wszystkich członków.

READ  Co się dzieje, gdy jesteśmy blisko śmierci? Pięć najczęstszych znaków | Nauka | Aktualności

Seminarium zakończyło się przemówieniem Heckera i podsumowaniem konferencji CSEL. „NATO i jego siły powietrzne stoją w obliczu bardzo dynamicznego środowiska bezpieczeństwa, które ostatnio stało się bardziej złożone, szybko zmieniające się i wymagające” – powiedział. „Nadal zajmujemy się tymi problemami i zapewniamy nasz sojusz i partnerów”.