Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

System BetterHUD firmy Starfield sprawia, że ​​interfejs użytkownika mniej rozprasza podczas walki

System BetterHUD firmy Starfield sprawia, że ​​interfejs użytkownika mniej rozprasza podczas walki

Zaczyna się. Starfield został wydany i choć oficjalne narzędzia do modowania nie są jeszcze dostępne, nie powstrzymuje to społeczności od rozpoczęcia pracy. Na przykład: jeśli podczas walki rozprasza Cię najnowsza wersja Bethesdy XP i komunikaty o wykryciu lokalizacji dużych czcionek na środku ekranu, mod BetterHUD powinien pomóc.

Domyślnie BetterHUD przesuwa tekst witryny i kursory XP na dół ekranu i zmniejsza je. Pozwala także „całkowicie ukryć wskaźnik XP, paski zdrowia wrogów i znaczniki trafień”, jeśli szukasz rzadszych wrażeń.

Możesz pobrać BetterHUD autorstwa KhaoMaat z NexusMods.

Możesz zainstalować mod za pomocą menedżera modów Vortex dla Nexus Mod lub ręcznie. W obu przypadkach będziesz musiał włączyć mody w Starfield, co wymaga utworzenia niestandardowego pliku .ini z kilkoma właściwościami. Jest to dość proste i wyjaśnione w linku powyżej.

Wczorajsze Starfield otworzyło się dla tych, którzy kupili cyfrową edycję premium. Dla innych ukaże się 6 września. Jeśli Skyrim jest jakąś wskazówką, BetterHUD to z pewnością wierzchołek góry lodowej, zarówno jeśli chodzi ogólnie o mody, jak i modyfikacje interfejsu użytkownika.

Bethesda nie udostępniła nam kodu wstępnego Starfield, więc nasza recenzja nie jest jeszcze gotowa. Drapaliśmy się po głowie nad jej dziwaczną mapą i pisaliśmy ważne wskazówki, takie jak polecenia konsoli Starfield i kody.

READ  Retrospekcja: lustrzanka Galaxy A80 pozostaje wyjątkowa w ofercie Samsunga