Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Studio Destruction All-Stars podobno zrezygnowało z pracy jako twórca nowego Twisted Metalu • Eurogamer.net

Teraz jest obsługiwany przez nienazwane studio pierwszej partii.

Lucid Games, brytyjski deweloper stojący za Destruction All-Stars, podobno nie pracuje już nad nową grą Twisted Metal dla Sony, jak wcześniej twierdzono, a projekt został podobno przekazany do nienazwanego, niezależnego studia.

Nowe słowo Twisted Metal Po raz pierwszy pojawił się we wrześniu ubiegłego roku, kiedy dziennikarz GamesBeat, Jeff Grob, stwierdził, że projekt jest na wczesnym etapie rozwoju. Wkrótce VGC przedstawiło dodatkowe szczegóły, sprawozdawczość Lucid Games będzie studiem obsługującym nową odsłonę I że projekt będzie podążał za przykładem Destruction All-Stars jako darmowa gra.

Jednak w nawiązaniu do tej początkowej historii, VGC Raporty teraz Projekt przeszedł poważną zmianę, a jego źródła twierdzą, że Sony podjęło decyzję o porzuceniu Lucid Games jako twórcy nowego tytułu, Twisted Metal, i przeniesieniu projektu do nienazwanego, własnego studia w innym miejscu w Europie. Chociaż nie podano żadnego wyjaśnienia dla tego przełącznika, źródło powiedziało VGC, że może on być przynajmniej częściowo związany z Destruction All-Stars rozczarowujący odbiór.

Twisted Metal, zwiastun premiery 2012.

Chociaż Sony nie wydało jeszcze oficjalnie nowej gry, poprzednie doniesienia wskazywały, że zamierza wydać tytuł wraz z aktualnie opracowywanym modem Twisted Metal TV w ramach nowej inicjatywy mającej na celu bliższe dostosowanie wydań gry do jej filmu . i projekty telewizyjne.

Serial telewizyjny oparty na Twisted Metal był początkowo promowany w 2019 roku i Więcej szczegółów zaczyna się pojawiać Ponieważ produkcja zmieniła się dramatycznie w ciągu ostatniego roku. Program (obecnie ma pojawić się gdzieś w 2023 roku) ma być komedią akcji opartą na długo działającej serii PlayStation, z pisarzem Cobra Kai Michaelem Jonathanem Smithem na zadaniach programistycznych.

według różnorodnyOpowiesz historię osoby o dziwnych ustach. Grany przez Anthony’ego Mackie, być może najlepiej znany jako The Falcon w Marvel’s Cinematic Universe – który dawał szansę na lepsze życie, o ile mógł dostarczyć tajemniczą przesyłkę przez postapokaliptyczne pustkowia zdominowane przez brutalnych złodziei prowadzących pojazdy zniszczenia.

READ  PS5 Stock UK – NA ŻYWO: Najnowsze aktualizacje od Very, Argos, John Lewis i innych