science

Straż przybrzeżna Sunderlandu dzwoniła cztery razy w ciągu siedmiu godzin

Funkcjonariusze Sunderland Coast Guard zostali wezwani cztery razy w ciągu siedmiu godzin w poniedziałek, 6 września, w różnych incydentach.

Wolontariusze zostali przydzieleni do pomocy North East Ambulance Service NHS Foundation Trust w przypadku poszkodowanego z bólem w klatce piersiowej na pokładzie statku w Sunderland Marina wkrótce po 10 rano.

Udział W naszym codziennym biuletynie

wiadomości Przebij się przez hałas

Wolontariusze z zespołu ratowniczego Sunderland Coast Guard zostali wezwani czterokrotnie w ciągu siedmiu godzin w poniedziałek 6 września. Zdjęcie: Zespół ratowniczy Sunderland Coast Guard.

Wolontariusze z Sunderland Coast Guard Rescue Team zostali natychmiast przeniesieni do pomocy ochotniczej brygady ratunkowej South Shields (SSVLB) i łodzi ratunkowej Tynemouth RNLI w wypadku w South Shields.

Wolontariusze zostali ponownie wezwani krótko przed godziną 13:00, aby pomóc policji w Durham w poszukiwaniu zaginionej osoby w rejonie Seaham.

Współpracując z zespołem ratowniczym straży przybrzeżnej Hartlepool i Sunderland RNLI, przeprowadzono szeroko zakrojone poszukiwania w rejonie Seaham do czasu otrzymania informacji dwie godziny po umieszczeniu osoby poza obszarem.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Dostawca hulajnóg elektrycznych Neuron wprowadza reklamę telewizyjną, aby promować bezpieczeństwo motocyklistów w Sunderla…

Wreszcie funkcjonariusze Straży Przybrzeżnej zostali ponownie wezwani około 16:30, aby pomóc straży przybrzeżnej Hartlepool i policji z Cleveland w poszukiwaniu innej zaginionej osoby w Hedland w Hartlepool.

Zespoły z Sunderland Coast Guard zostały zwolnione wkrótce po otrzymaniu zadania, ponieważ nie były potrzebne.

Przypomina się członkom społeczeństwa, że ​​w przypadku zagrożenia na wybrzeżu powinni zadzwonić pod numer 999 i zwrócić się do Straży Przybrzeżnej.

Wesprzyj swoje Echo i zostań subskrybentem już dziś. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich naszych wiadomości i sportu, oglądaj mniej reklam, korzystaj z szybszego ładowania, testuj swój mózg za pomocą codziennych łamigłówek i uzyskaj dostęp do biuletynów i ekskluzywnych treści.

Sunderland Echo działa na Wearside od 1873 roku, a Twoje wsparcie oznacza, że ​​możemy nadal opowiadać Twoje historie dla przyszłych pokoleń.

READ  Oczekuje się, że na światowym rynku turystyki kosmicznej, do którego należą Airbus SE, Bigelow Aerospace LLC i Blue Origin Enterprises LP, wzrośnie ponad 5 miliardów dolarów.

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment