Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stolarz w filmie „Dead Space”, remake „Escape”

Stolarz w filmie „Dead Space”, remake „Escape”

EA

W październiku legendarny filmowiec John Carpenter („Halloween”, „The Thing”) został zapytany, czy kiedykolwiek rozważał nakręcenie filmowej adaptacji gry wideo.

W tym czasie 74-letni Carpenter, który nie wyreżyserował filmu od 2010 roku i jest dużym graczem, powiedział: klub AV: „Jedyną rzeczą, o której mogę pomyśleć i wspomniałem o tym wcześniej, jest Dead Space. To byłby naprawdę świetny film. Mógłbym to zrobić”.

Kosmiczny horror, którego akcja toczy się w 26 wieku, podąża za inżynierem Isaakiem Clarke’em na pokładzie statku naprawczego, którego zadaniem jest odkrycie losu USG Ishimura, ogromnego statku wydobywczego „rozbijającego planety”, który został utajniony. Załoga statku zostaje wkrótce zaatakowana przez zmutowanych ludzi, a Isaac jest zmuszony radzić sobie sam, próbując ocalić pozostałych przy życiu członków drużyny.

Tego dnia rozmawiał z Carpenterem różnorodność O tym, jak jego propozycja zrobienia „Dead Space” doprowadziła do tego, że mówiono o nim, ale powtarza, że ​​nigdy nie był z tym związany i niestety uważa, że ​​okazja go ominęła:

„Nie mogę uwierzyć, jak to się rozprzestrzeniło. Jestem wielkim fanem gier wideo, więc grałem we wszystkie gry. Patrzyłem na nowe aparaty cyfrowe RED i wspomniałem im, że chciałbym zrobić film Dead Space. Po prostu minął i wszyscy mówili: „Och, kiedy zamierzasz to zrobić?” Nie zrobiłbym tego. Myślę, że mieli już zaangażowanego innego reżysera. I nie poprosili mnie o to Więc dopóki ktoś mnie nie zapyta, nie zrobiłbym tego. Ale w styczniu wychodzi remake gry wideo Dead Space, a ja tam jestem.

„Nowa wersja”, o której mówi, to remake od A do Z tytułu z 2008 roku, który EA wyda na PC, Xbox Series X/S i PS5 27 stycznia. W międzyczasie Carpenter został zapytany o niedawno ogłoszone ponowne uruchomienie „Escape from New York”, które jest obsługiwane przez zespół Radio Silence, który w zeszłym roku nakręcił „Scream” i „Ready or Not”. Mówi, że nie słyszał wiadomości:

„Nikt mi tego nie powiedział. Tak jest z moją karierą w Hollywood – nikt mi nic nie mówi. Nie mówią mi rzeczy… Ostatnio słyszałem, że rozwijają miejsce, w którym Snake byłaby kobietą. Ale, nie, nie słyszałem o tym. To drugie. Nikt mnie nie chce w pobliżu i nie mówią mi niczego, co mogłoby trzymać mnie w niewiedzy. Tak jest dla nich bezpieczniej… Najwyraźniej dostaliśmy e-maila. Mój żona powiedziała mi, że dostaliśmy e-mail”.

Tymczasem Carpenter wydaje się całkiem szczęśliwy na emeryturze, mówi menedżer: „Czy jest ciężko, czy zawsze mi się udaje, nie obchodzi mnie to. Żyję moim marzeniem i nie ma nic lepszego jako istota ludzka”.

READ  Przywrócenie straganów Wielkiej Rafy Koralowej, gdy naukowcy wskazują na blaknięcie, choroby i ataki rozgwiazd | wielka Rafa Koralowa