Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W kwietniu Leeds otworzy ogromną przestrzeń do organizowania imprez plenerowych

W kwietniu Leeds otworzy ogromną przestrzeń do organizowania imprez plenerowych

Firma zajmująca się nieruchomościami Moda Living, we współpracy z New Citizens, uruchomiła płótno, które stanie się największą przestrzenią na imprezy plenerowe w centrum Leeds.

Na terenie o powierzchni 103 000 stóp kwadratowych będą odbywać się wydarzenia muzyczne, sportowe, kulturalne i artystyczne, a pierwsze wydarzenie odbędzie się w kwietniu. Ogłoszony w zeszłym roku i już wyprzedany FAC51 Hacienda Open Air odbędzie się 30. kwietnia, a następnie The Garden Party w dniach 27-28 może.

Moda Living i New Citizens, zespół odpowiedzialny za parki rozrywki Leeds Chow Down i Canal Mills, po raz pierwszy połączyli siły w 2022 roku, po wprowadzeniu przez Radę Miasta Leeds. Współpracując z radą i partnerami w całym mieście, przekształcili teren w centrum miasta i nieużywany parking w premierowy festiwal sezonu w Leeds w 2022 roku.

Na wyprzedanym Garden Party wystąpili DJ-e, w tym Denis Sulta, Derrick Carter, Eats Everything, Ewan McVicar, HAAi, Hot Since 82, Jon Hopkins, Maribou State, Mella Dee, Prospa, Skream i TSHA. Tegoroczna impreza zostanie ogłoszona już wkrótce w ramach nowego cyklu wydarzeń odbywających się na Canvas Yard.

Moda Living ma w swojej ofercie 20 000 domów o łącznej wartości 6,5 miliarda funtów w całej Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku otworzył swoją pierwszą dzielnicę Leeds, Moda, New York Square, przynosząc do miasta 515 nowych domów.

Menadżer Marketingu Mody Lydia Eustace powiedziała: „Sukces The Garden Party w zeszłym roku pokazał wspaniałą partnerską współpracę, którą chcemy rozwijać. Potencjał w Canvas Yard jest ogromny, od wydarzeń zdrowotnych, wellness, fitness i sportowych po festiwale muzyczne, targi sztuki i wszystko pomiędzy.”

Nowy Menadżer Obywateli Matt Long powiedział: „Cieszymy się, że możemy budować naszą współpracę z Moda Living po sukcesie naszego wydarzenia w 2022 r. Partnerstwo i uruchomienie Canvas Yard wypełni lukę w krajobrazie kulturowym Leeds, zapewniając przestrzeń dla kreatywności w sektorach muzycznym, artystycznym, filmowym i telewizyjnym ”.

READ  Sega zamienia „Space Channel 5” i „Comix Zone” w filmy